اخبار روز| اخبار هنرمندان| کشف حجاب مجری معروف

خانم مجری معروف کشف حجاب کرد!

کدخبر : 2084
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

نیلوفر امینی فر که سابقه مدت‌ها ممنوع التصویری را در کارنامه دارد، عکسی بدون حجاب در فضای مجازی منتشر کرد. او پس از آن یک ترانه با صدای خودش منتشر کرده است. ممنوع التصویری نیلوفر امینی فر حواشی بسیاری در پی داشت. نیلوفر امینی فر مجری تلویزیونی برنامه خانواده می‌گوید چهار، پنج سال پیش به خاطر انتشار ناخواسته تصاویر شخصی‌اش به مدت یک سال ممنوع الکار بوده است. اما اکنون نیلوفر امینی فر به طور کامل کشف حجاب کرد و دست به خوانندگی زد.

نیلوفر امینی فر

حواشی نیلوفر امینی فر در فضای مجازی

نیلوفر امینی فر که سابقه مدت‌ها ممنوع التصویری را در کارنامه دارد، عکسی بدون حجاب و پس از آن یک ترانه با صدای خودش منتشر کرده است.

نیلوفر امینی فر

نیلوفر امینی‌فر، مجری سابق تلویزیون یک ترانه از خودش منتشر کرد. او پس از ماجرای ممنوع‌الکاری‌اش این بار با منتشر کردن خوانندگی اش به دوران مجری گری خود پایان داد. 

بیوگرافی نیلوفر امینی‌ فر 

نیلوفر امینی فر متولد ۶ تیر ۱۳۶۴ در تهران، مجری است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته روانشناسی اجتماعی از دانشگاه آزاد تهران مرکز است، اوایل دهه هشتاد لیسانس خود را به پایان رسانده است سه خواهر دارد و خودش فرزند اول خانواده است. نیلوفر امینی فر از همان دوران دبیرستان به خاطر علاقه‌ای که به عرصه هنر داشت، پیشنهادهای بسیاری در زمینه بازیگری فیلم سینمایی و سریال دریافت کرد اما به علت مخالفت پدرش به تمام آن‌ها پاسخ منفی داد.

نیلوفر امینی فر

خانواده وی ورود به عرصه هنر را منوط به قبول شدن در دانشگاه عنوان کردند، بعد از قبول وی در سال ۱۳۸۳ با گذراندن تست مجری‌گری درخانه فرهنگ نیمرخ وارد سازمان صدا و سیما شد و در همان سال اولین بار با اجرای برنامه دخترانه وارد قاب تلویزیون شد.

نیلوفر امینی فر

زندگی نیلوفر امینی فر در هند

جالب است بدانید که خانم نیلوفر امینی فر کودکی خودش را در کشور هند گذرانده است. نیلوفر امینی فر در اصل متولد ۱۳۶۵ است اما به دلیل زندگی در هندوستان و سخت گیری پدر برای رفتن به مدارس ایرانی در شناسنامه شصت و چهار است که بسی ماجرای جالبی هم دارد. او دختر ارشد مرحوم پروفسور امیر امینی فر است.

قطعا در مورد سن نیلوفر امینی فر در هاله ای از ابهام خواهید ماند. قسمت عجیب‌تر و سوال برانگیزتر اینجاست که چطور چنین پدیده ای در وادی رسانه ستاره نشد و باز عجیب‌تر اینجاست اگر بگوییم توانایی و استعداد و سابقه یک بخش ماجرا است و لینک و پارتی طرف دیگر و شاید اصلی! برای اوج در مورد نیلوفر امینی فر هر دوی اینها وجود داشته است.

نیلوفر امینی فر

حجم ویدیو: 2.22M | مدت زمان ویدیو: 00:01:09 دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    همه کشف حجاب کردن

روی خط رسانه