حضور هوش مصنوعی در لوازم خانگی سامسونگ | توافق هوش مصنوعی و سامسونگ

سامسونگ قصد دارد در سال آینده به همه لوازم خانگی این شرکت مانند یخچال فریزر و ماشین ظرفشویی قابلیت‌های مربوط به هوش مصنوعی را اضافه کند.

حضور هوش مصنوعی در لوازم خانگی سامسونگ | توافق هوش مصنوعی و سامسونگ
کدخبر : 19937
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

خبرگزاری در تایوان اعلام کرد سامسونگ برای سال آینده برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای را در زمینه افزودن هوش مصنوعی به لوازم خانگی انجام داده است. طبق اطلاعاتی که منابع آگاه منتشر کرده‌اند احتمالاً در سال ۲۰۲۴ تمامی لوازم خانگی سامسونگ مجهز به تراشه عصبی یا NPU خواهند شد.

سامسونگ قصد دارد در پروژه جدید خود علاوه بر لوازم خانگی پریمیوم محصولات مین استریم را نیز به قابلیت‌های جدید مجهز کند. در حال حاضر یکی از مهم‌ترین رقبای سامسونگ در بازار لوازم خانگی شرکت ال جی است. از این رو سامسونگ قصد دارد با استفاده از فناوری هوش مصنوعی محصولات خود را به نوعی متمایز از رقبا تولید و وارد بازار کند. ممکن است ر برندها نیز در آینده‌ای نزدیک چنین برنامه‌ای برای محصولات خود داشته باشند.

تیم مهندسی سامسونگ در بخش لوازم خانگی از هم اکنون کار خود را برای ساخت تراشه‌های جدید آغاز کردند. قرار است محصولاتی با مصرف انرژی بسیار پایین تولید شوند که در آن هوش مصنوعی به طور فعال حضور دارد./تکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه