مرگ این بار به خاطر یک جارو اتفاق افتاد | مرگ جوان خانواده اش را داغدار کرد

  2 جوان که در سناریوی درگیری مرگبار بخاطر دسته جاروی شهرداری دستگیر شده بودند صبح امروز پیش روی بازپرس ویژه قتل قرار گرفتند.

  مرگ این بار به خاطر یک جارو اتفاق افتاد | مرگ جوان خانواده اش را داغدار کرد
  کدخبر : 19858
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  21 مرداد ماه مرد جوان افغان در یک درگیری دسته‌جمعی به قتل رسید که در تحقیقات ابتدایی مشخص شد مقتول و دوستانش به دلیل مالکیت یک "جاروی دستی پاکبانی" با افراد دیگری در مرکز تهران درگیر شده و مرد جوان در جریان این درگیری با ضربات هولناک چاقو به قتل رسیده است.

  کارکنان انتظامات بیمارستان لقمان حکیم مرگ این مرد جوان را به قاضی محمدمهدی براعه، بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی گزارش دادند و در ادامه تیم جنایی پلیس آگاهی تهران پس از تحقیقات تکمیلی برای دستگیری عاملان این درگیری مرگبار وارد عمل شدند و خیلی زود عامل اصلی ردزنی شد اما در بررسی ها مشخص شد که قاتل پس از جنایت پا به فرار گذاشته است که در این مرحله 2 متهم دیگر که در این درگیری حضور داشتند دستگیر شدند./شهرخبر

   گفتگو با 2 متهم

  صبح امروز 2 متهم دستگیر شده که در یک درگیری مرگبار همشهری شان به خاطر یک جاروی شهرداری به قتل رسیده است برای تحقیقات بیشتر از بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران به دادسرای امور جنایی منتقل شدند.

  حمید چرا کشته شد؟

   روزی که حمید کشته شد ما در همان محل مشغول کار کردن بودیم که ناگهان یکی از دوستانمان  به نام سعید با حمید بر سر جاروی شهرداری دعوایشان شد و به خاطر اینکه آنها از قدیم باهم اختلافات زیادی داشتند سعید عصبانی شده و با چاقو به سر حمید ضربه زد و او را کشت.

  چطور دستگیر شدی؟

  وقتی ماموران کلانتری به محل رسیدند من و دوستم  را در محل حادثه دیدند و به ما مشکوک شدند و ما را به جرم قتل حمید بازداشت کردند.

  از سعید خبر داری؟

  در همان صحنه قتل وقتی پلیس سررسید سعید پا به فرار گذاشت و ما دستگیر شدیم.

  می دانی سعید و حمید چه اختلافی داشتند؟

  نه، از قدیم با هم مشکل داشتند و بارها با هم درگیر شده بودند.

  بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار دارند و صبح امروز برای تحقیق پیش روی بازپرس ویژه قتل قرار گرفتند./رکنا

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه