آخر هفته را با فال ماه تولدتان سپری کنید!

  فال روزانه را ببینید، هفته را پر انرژی شروع کنید!

  آخر هفته را با فال ماه تولدتان سپری کنید!
  کدخبر : 19614
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

  فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۰ شهریور:

  فال روز تولد: شما شخصی پرانرژی ، عمل گرا، منطقی، با انگیزه، قابل اعتماد و دارای توانایی های بالای مدیریتی هستید. شما بسیار باهوش هستید و می توانید با توانایی فوق العاده ای که در نشان دادن بهترین عملکرد ممکن از خودتان دارید همه را به تحسین وادارید، اما باید احتیاط بیشتری از خودتان نشان بدهید و دست از لجبازی و بی حوصلگی های گاه و بیگاه خود بردارید. تلاش ها و زحمات گذشته تان امسال بالاخره به ثمر خواهند نشست و نتایجی که انتظار دارید را به دست خواهید آورد. سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید می توانند منافعی چند برابر برای شما داشته باشند. همسرتان به حمایت و توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارد. فرزندانتان هم ممکن است با کارهایشان باعث شوند که از آنها رضایت نداشته باشید. آنهایی که هنوز تنها هستند به احتمال زیاد این فرصت را خواهند داشت که رابطه ی عاطفی جدیدی را آغاز کنند. به سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید.

  ♈ فال روزانه متولدین فروردین

  توانایی شما در رسیدن به اهداف و برنامه هایتان امروز مستقیما تحت تاثیر افکارتان است، پس مواظب آنچه که در سرتان می گذرد باشید. به دست آوردن هر آنچه که در افکارتان می گذرد کار چندان ساده ای نیست؛ شاید خودتان در حال حاضر چنین حسی داشته باشید ولی در واقع این اعتماد به نفس کاذب برای شما همچون یک دام عمل خواهد کرد. امروز ممکن است فرصتی احتمالی برای رفتن به یک سفر چند روزه برایتان فراهم شود، اما شما دو دل هستید. جوانب را به دقت در نظر بگیرید و اگر ممکن است این فرصت را دست ندهید. برای انجام کاری مجبور می شوید به جایی مراجعه کنید. برای انجام یک معامله بر سر یک دو راهی قرار می گیرید، بهتر است با شخصی نزدیک مشورت کنید. خبری به گوشتان می رسد که بهتر است تا خودتان در مورد صحتش تحقیق نکرده اید باورش نکنید. شخصی که نگرانش هستید آب از سرش گذشته، بهتر است به او زمان بدهید.

  ♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

  امروز انگار همه دنیا با هم دست به دست شده اند تا نگذارند حواس شما به کارتان باشد. وقتی این همه چیزهای مختلف حواستان را پرت می کنند و نمی گذارند ذهن خود را روی کاری متمرکز کنید، انجام کارهایتان بسیار سخت خواهد بود. امروز توانایی کافی برای متقاعد کردن دیگران را خواهید داشت و می توانید از این طریق کارهایتان را به خوبی پیش ببرید و آنها را به انجام کارهایی که دلتان می خواهد قانع کنید، ولی یادتان باشد که اگر هر بادکنکی را زیادی باد کنید می ترکد. از شخصی که دائم لجبازی می کند و گوشش به حرف های کسی بدهکار نیست فاصله می گیرید. برای انجام کار و یا یک پادرمیانی از شما دعوت می شود، برای قبول کردن و یا نکردن این پیشنهاد خودتان باید تصمیم بگیرید دیگران شرایط شما را درک نمی کنند. یک خرید خوشحالتان خواهد کرد. از یک امتحان سربلند بیرون خواهید آمد.

  ♊ فال امروز متولدین خرداد

  امروز همه از شما انتظارهای بیجا و بیش از حدی دارند و این موضوع باعث ناراحتی شما شده است. خوشحالی به وجود آمده در اثر یک اتفاق خوب یا خبرهای خوبی که شنیده اید در اثر جر و بحث هایی که با عشقتان دارید از بین خواهد رفت. سعی کنید این موضوع را با صحبت کردن حل کرده و روز خودتان را خراب نکنید. امروز ممکن است فرصت ویژه ای به دست بیاورید تا چالش دشواری که در رابطه با شرایط فعلیتان پیش روی دارید را حل کنید و مشکلات خود را مطرح کنید. راجع به یک دوست سخنانی شنیده و از این بابت بسیار متعجب شده اید، در حال حاضر نباید زود قضاوت کنید و برای اطلاع از صحت این حرف ها تحقیقات بیشتر ضرورت دارد، همه آنچه که شنیده اید صحت ندارد فقط بخشی از داستان به شما گفته شده. به زودی گره از کار فروبسته ای شما باز می شود.

  ♋ فال روزانه متولدین تیر

  امروز ممکن است پیشنهادی به شما شود که آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید آن را باور کنید. اما پیش از آن که خودتان را با آن درگیر کنید تمام جنبه های مختلف آن و تمام افرادی که در آن درگیر هستند را در نظر بگیرید. در غیر این صورت بعدا خواهید که در حین عجله برای قبول کردن این پیشنهاد موضوع بسیار مهمی را نادیده گرفته اید. ساده لوحانه برخورد نکنید و قبل از تصمیم گیری تجزیه و تحلیل کافی داشته باشید. پس از مدت ها انتظار بالاخره قرعه به نام شما می افتد و مشکل اخیر مالی تان رفع و رجوع می شود. با پنهان کاری راه به جایی نمی برید، راستش را بگویید و خودتان را خلاص کنید. لیستی از کارهایی که باید انجام بدهید آماده کنید و بر اساس آن پیش بروید، هم اضطرابتان کم می شود و هم کارها بهتر پیش می رود.

  ♌ فال فردا متولدین مرداد

  اگر قصد خرید یا اجاره یک خانه، زمین یا هر نوع ملکی را دارید امروز روز بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود، فقط باید به متن قرارداد توجه کامل و کافی داشته باشید. امروز خیلی درگیر رویاپردازی هستید و ذهنتان مشغول تخیلاتتان است. با این حال بهتر است تا جای ممکن منطقی باشید و به این چیزها فکر نکنید و به برنامه روزانه تان رسیدگی کنید. شما در حال حاضر در موقعیتی فوق العاده برای سرمایه گذاری روی شانس خوبتان هستید، فقط یادتان باشد زیادی به شانس خود اکتفا نکنید و عقل و منطقتان را به نفع شانس کنار نگذارید. قدر روزهای زندگی و سلامتی تان را بدانید. گذشته را مرور نکنید، حال را زندگی کنید. زخم زبان شخصی به دلتان چنگ می زند، بگذرید خودتان را بیش از این آزار ندهید. برای انجام کاری که در سر دارید با چند نفری مشورت می کنید. با گفتن حرفی امید به دل شخصی می اندازید.

  ♍ فال امروز متولدین شهریور

  امروز تعیین کردن حد و مرز کار خیلی عاقلانه ای می تواند باشد، ولی محدود کردن خودتان را در این لیست قرار ندهید. امروز می توانید نقشه هایی بزرگ برای خودتان و آینده بکشید. فقط یادتان باشد که جزئیات را در این نقشه حتما در نظر داشته باشید، زیرا در واقع این جزئیات هستند که به ساخته شدن تصویر کلی و نهایی کمک می کنند. اگر به طور جدی قوانین و اصول را در نظر نداشته باشید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید مجبور خواهید شد با نتایج این رفتارتان مواجه شوید. فال روز دید جدیدی به مسئله ای پیدا می کنید که درهای بیشتری را به رویتان باز می کند. مزد تلاش و صبر خود را خواهید گرفت. اول خود و خانواده تان را در نظر بگیرید و بعد برای دیگران دل بسوزانید. یک تازه آشنا قدر دوستی شما را نمی داند و پشت سرتان بدگویی می کند. به او اهمیت ندهید.

  ♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

  امروز روز بسیار خوبی برای شما خواهد بود و می توانید به گسترش افق های پیش روی خود فکر کنید. تمام علائم حاکی از آن هستند که فرصت به دست آوردن موفقیت های شخصی و حرفه ای برای شما فراهم هستند. اطلاعاتی که امروز و فردا به دست خواهید آورد می توانند کمک بسیار زیادی در این زمینه به شما بکنند. امروز انگار شوق و ذوق همه در مورد آینده از شما بیشتر است، ولی خوبی این قضیه در این است که شما این میزان از هیجان که شما دارید برای مدت بیشتری ادامه خواهد داشت. به فکر سلامتی تان باشید. در مورد مسئله ای مالی یا کاری یا تحصیلی تحقیق کافی است، هر چه زودتر آستین ها را بالا زده و دست به عمل بزنید. شنیدن یک موسیقی خاطرات تان را زیر و رو می کند و تا چند روزی احوال تان را به هم می ریزد. گفتگو با شخصی، ایده ای تازه به سرتان می اندازد.

  ♏ فال روزانه متولدین آبان

  شما چیزی را به دست آورده اید که برای مدتی طولانی آرزوی به دست آوردن آن را داشته اید و همین باعث ایجاد احساس رضایت و حتی کمی هیجان در وجودتان خواهد شد. شاید احساس کنید که فکری که در سر دارید آنقدر ارزشمند است که لیاقت دریافت جایزه نوبل را نیز دارد. درست است که این ایده شما بی اهمیت نیست، ولی آنقدر که شما فکر می کنید هم خارق العاده نیست. بد نیست در نگرش خود نسبت به این موضوع تغییراتی ایجاد کنید. در یک مسئله کاری اوضاع بهتر از ان که توقع دارید پیش خواهد رفت. یک تغییر کوچک در زندگی تان اتفاقی بزرگ را برایتان رقم خواهد زد. برای انجام معامله ای اگر همه شرایطی که در ذهن داشته اید آماده است، دست به اقدام بزنید وگرنه بهتر است هنوز کمی صبر کنید و روی حرف دیگران حساب نکنید.

  ♐ فال روزانه متولدین آذر

  امروز شما وقت زیادی را صرف رسیدگی به خانه ی خود و تغییر دادن ظاهر و دکوراسیون آن خواهید کرد. این زحماتتان بی نتیجه نخواهند ماند و افرادی که دوست دارید تحت تأثیر قرار دهید به طور غیر منتظره ای به دیدارتان خواهند آمد. امروز تمایل شما به تنها ماندن با وظایف اجتماعیتان در تضاد است. حتی اگر بخواهید تنها بمانید هم از دست مکالمات طولانی مدت با نزدیکانتان که شاید به نظرتان بیاید که هیچ پایانی نخواهند داشت در امان نخواهید بود. ولی ممکن است بعد از مدتی حرف زدن شما هم از این همراهی لذت ببرید. برای عاشقی هیچوقت دیر نیست، نترسید قدم اول را بردارید. رسیدن به نیت تان دور از دسترس نیست. برای برآوردن آن تلاش و کوشش بیشتر و کمی گذشت زمان نیاز است. مشکل کاری بزرگتان را به هدف های کوچکتر تقسیم کرده و گام به گام و حساب شده پیش بروید.

  ♑ فال روز متولدین دی

  امروز خودتان را برای یک روز خیلی شلوغ و دیدار با افرد بسیار زیادی آماده کنید. تماس های تلفنی بسیار زیادی با شما گرفته خواهند شد و مهمان های ناخوانده هم به دیدارتان خواهند آمد. شاید شما با تعصب خیلی زیاد معتقد باشید که نظرات و ایده هایتان بسیار ارزشمند هستند و باید مورد توجه همه قرار بگیرند، ولی اگر در رفتار خود غرور داشته باشید بازخوردی منفی دریافت خواهید کرد. بجای اینکه روی خود را از دیگران برگردانید باید با دقت تمام به نظرات دیگران گوش کنید. حسرت و افسوس بر گذشته دردی را دوا نمی کند، اما اگر از ان درس بگیرید و سعی کنید جلوی اشتباهات را بگیرید، برایتان مفید خواهد بود. شما اعتماد به نفس خوبی دارید، اما در مقابل شخصی بخصوص کم می آورید و خود را کمتر از او می بینید. به والدین خود بیش از پیش خدمت کنید.

  ♒ فال متولدین بهمن

  شما وارد دوره ی جدیدی شده اید که در آن وضعیت تجاری و اقتصادیتان رو به بهبود است. شاید این تغییرات شدید و ناگهانی باعث شوند هر از گاهی دچار سردرگمی شوید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شود. با این حال تنها کاری که باید بکنید این است که خودتان را با جریان اتفاقات هماهنگ کنید.منطقی باشید و از عقل سلیمتان برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن استفاده کنید. به احتمال زیاد طی هفته آینده فرصتی برای نظافت خانه پیدا نخواهید کرد. پس امروز تا می توانید همه جا را مرتب و تمیز کنید. گره هایی را که در کارتان افتاده با کمک یکی از همکار هایتان باز می کنید. فاصله تان با شخصی که می دانید از شما خیلی چیزها را پنهان می کند، در عین اینکه می خواهد همه جزئیات را از شما بشنود، بیشتر کنید. از پوسته همیشگی تان خارج شوید و کاری متفاوت انجام دهید تا احوالتان بهتر شود.

  ♓ فال روزانه متولدین اسفند

  با پیشرفتی که این اواخر در وضعیت حرفه ای و مالیتان به وجود آمده است اعتماد به نفستان افزایش قابل توجهی پیدا کرده و ذهنتان هم بسیار مثبت است. این تفکر مثبت باعث خواهد شد که بخت و اقبال بیشتری به سراغتان بیاید و اتفاقات خوبی برایتان بیفتند. امروز با تصمیم های ناگهانی خود همه را تعجب زده خواهید کرد. نکته جالب قضیه اینجاست که شما خوشبختانه در تصمیم های خود اشتباهی نمی کنید و با بینش و حساب شده تصمیم گیری کرده اید. ولی مواظب باشید، هر کسی ممکن است اشتباه کند. عمر به سرعت می گذرد. تا سلامت هستید از روزهایتان استفاده کنید. خودتان بهتر از هر کسی می دانید که با ایراد گرفتن کاری درست نمی شود. بهتر است خودتان دست به کار شوید و اوضاع به هم ریخته اطرافتان را سر و سامانی بدهید. درد دل کردن با یک آشنا از فشار روحی شانه هایتان کم می کند.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه