استقلال و بلای وصله شده | انتقاد بازیکن استقلال از بازی

  بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل سپاهان باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم.

  استقلال و بلای وصله شده | انتقاد بازیکن استقلال از بازی
  کدخبر : 19335
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  روزبه چشمی پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا به بازیکنان و کادر فنی استقلال خسته نباشید می‌گویم. روند بازی را همه دیدید قطعی صحبت می‌کنم. همه آن صحنه پنالتی را بارها دیده‌ایم. در زمین نیز به داور گفتم به اینکه توپ به دست ایمان سلیمی برخورد کرد بحثی نیست اما باید به یک قدم قبل بازگشت.

  وی افزود: میلاد زکی‌پور دو دستی ارسلان مطهری را هول می‌دهد اصلاً دنبال کارشناسی آن صحنه نروید که ببینید تصمیم داور درست بود یا خیر زیرا مشخص است و نمی‌شود زیرش زد. قطعاً قبل از آن پنالتی به سود ما خطا اعلام می‌کرد. دومین موضوع در مورد صحنه برخورد توپ به دست بازیکن سپاهان است. وقتی در آن شلوغی و سختی هند می‌گیرید اما خطای قبل از برخورد توپ به دست سلیمی را نمی‌گیرید و می‌گویید برخورد توپ به دست سپاهان پنالتی نیست باید تصایور را هم ببینید دست سیاوش یزدانی باز بود. این مسائل در مورد داروی بود.

  بازیکن تیم فوتبال استقلال با اشاره به هواداران سپاهان در این مسابقه تأکید کرد: اکنون بیش از ۵۰ درصد زور سپاهان متعلق به همین هواداران است. نمی‌شود این تیم با ۶۰-۷۰ هزار هوادار میزبانی کند اما در آزادی بدون هوادار باشیم. این شرایط اصلاً مساوی نیست. ما تماشاگر نداریم، هزار مشکلی هم که در باشگاه وجود دارد کنار بگذاریم می‌خواهیم در مورد بازی امروز صحبت کنم. از داوران انتظار قضاوت عادلانه داریم نمی‌گوییم برای ما پنالتی بگیرند و برای تیم‌های دیگر نگیرند. 

  چشمی ادامه داد: وقتی ما تماشاگری نداریم و داوری هم قرار است با وجود همه مشکلات استقلال اینگونه باشد دیگر باید چه کاری کنیم. آیا باید در زمین خاکی بازی کنیم؟ اینگونه که نمی‌شود. آمده‌ایم و جنگیده‌ایم. همه می‌توانید شهادت بدهید که در اصفهان موقعیت گل بیشتری از سپاهان داشتیم. سپاهان در کل دو موقعیت داشت یکی از آنها کرنر بود و یکی هم صحنه پنالتی. در همان صحنه کرنر هم دو بازیکن ما را کامل بغل کردند و یار حریف ضربه سر زد. به این دلیل ریز صحبت می‌کنم که صحنه‌ها را دیده‌ام. 

  وی اضافه کرد: باید از بازیکنان و کادرفنی ما به دلیل خوب جنگیدن تشکرک نند. باید از این بازی سه امتیاز را می‌گرفتیم و حتی نباید مساوی می‌کردیم اما شرمنده هواداران شدیم. باید شرایط را برابر کرد. در مورد حضور تماشاگران ما هم باید هواداران‌مان در ورزشگاه باشند. از داوران هم انتظار قضاوت عادلانه داریم. می‌خواهیم نه برای ما اشتباه کنند نه برای تیم حریف.

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه