یارانه | یارانه نقدی | یارانه جدید | یارانه ویژه مرداد ماه

  یارانه نقدی ویژه مرداد ماه دو برابر شده | یارانه بگیران حساب هایشان رو چک کنند!!

  یارانه نقدی ویژه مرداد ماه دو برابر شده | یارانه بگیران حساب هایشان رو چک کنند!!
  کدخبر : 18791
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  طبق پیش بینی ها قرار است رقم یارانه جدید در سال آینده افزایش داشته باشد.یارانه جدید قرار است هم به صورت نقدی هم به صورت کالابرگ توزیع شود.افزایش یارانه جدید در سال آینده 10 درصد است.یارانه جدید به11 کالا اختصاص داده خواهد شد. در ادامه به آخرین اخبار از یارانه جدید می پردازیم.

  علیرضا عسگریان در خصوص اعلام جزئیات مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوارهای سه دهک اول و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی بیان کرد: از مجموع ۴۰۰ هزار تومان یارانه سه دهک اول درآمدی مشمول طرح، ۲۰۰ هزار تومان از مبلغ به صورت نقدی است و ۲۰۰ هزار تومان را می‌توانند از سبد کالا خرید کنند.

  وی گفت: در این صورت، اعتبار سبد آن‌ها ۱۲۰ هزار تومان دیگر شارژ و مجموع یارانه دریافتی این افراد ۵۲۰ هزار تومان می‌شود. این، سه دهک اول درآمدی (۲۹ میلیون نفر) را شامل می‌شود.

  عسگریان گفت: ۱۱ قلم کالای اساسی در این طرح با مبنای قیمت‌گذاری سال ۱۴۰۱ در ۹۰ هزار فروشگاه سراسر کشور عرضه می‌شود.

  معاون وزیر رفاه با اشاره به برنامه‌های دولت برای پوشش دهک‌های بعدی تأکید کرد: دولت مردمی سیزدهم برای کمک به تأمین سبد غذایی خانوارهای نیازمند این مهم را دنبال می‌کند.

  وی گفت: جبران فاصله تورّمی نیز علاوه بر این مبلغ افزایشی در دستورکار دولت است.

  عسگریان اظهار داشت: خانوارهای دهک اول تا سوم می‌توانند با مراجعه به برنامه کاربردی "شما" و وارد کردن کد #۱۴۶۳*۵۰۰* ، ضمن اطلاع از میزان اعتبار، لیست نزدیک‌ترین فروشگاه‌ها را مشاهده نمایند.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه