اخبار روز| اخبار ورزشی| سردار آزمون

طبق شنیده‌ها سردار آزمون دیگر پنالتی‌زن اول تیم ملی نخواهد بود.

کدخبر : 1781
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 سردار آزمون، مهاجم ترکمن و جوان ایرانی است که در پست مهاجم برای زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. سردار آزمون در حال حاضر بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است. او دانشجوی رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه روسیه است. سردار آزمون همچنین در لیگ قهرمانان اروپا چهار گل به ثمر رسانده‌ است و بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپاست. سردار آزمون گران‌قیمت‌ترین بازیکن ایران است. سردار آزمون که یکی از بهترین گلزنان زنیت در سه فصل اخیر بود، در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

ماجرای اسم سردار آزمون

خود سردار می‌گوید قرار بوده اسمم را پژمان بگذارند اما پدر بزرگش مخالفت می‌کند و اسم او را سردار می‌گذارد که به معنای مشتاق به ارتفاع و رهبر و حاکم است.

سردار آزمون

سردار آزمون و همسرش

سردار آزمون در حال حاضر با آناهیتا کریمی در ارتباط عاشقانه‌ای است و در برنامه دورهمی اعلام کرد به زودی با او ازدواج خواهد کرد.

سردار آزمون

حضور سردار آزمون در زنیت

او در زمستان ۹۷ پس از نمایش درخشان در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی به زنیت سن پترزبورگ، یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های فوتبال روسیه، پیوست. با این انتقال او به عنوان دومین بازیکن گران‌قیمت تاریخ فوتبال ایران پس از علیرضا جهانبخش شناخته می‌شود. سردار آزمون که یکی از بهترین گلزنان زنیت در سه فصل اخیر بود، در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

سردار آزمون

عملکرد ضعیف سردار آزمون در تیم ملی فوتبال

تیم ملی ایران در سومین بازی از مرحله انتخابی جام جهانی موفق شد با یک گل امارات را در خانه اش شکست دهد و صدرنشین گروه اول مرحله انتخابی جام جهانی شود. ایران البته می‌توانست این اختلاف را به دو گل برساند، اگر سردار آزمون پنالتی اش را تبدیل به گل می‌کرد.

مهدی طارمی به غیر از گل مهمی که برای تیم ملی زد، از بازیکنان امارات هم یک پنالتی گرفت تا موقعیت بهتری نصیب ایران شود. با این حال، سردار آزمون پنالتی به دست آمده را به هدر داد تا ایران نهایتا با همان یک گل برنده از زمین خارج شود. بعد از بازی، سردار آزمون با انتشار پستی، از ایرانی‌ها به دلیل هدر دادن آن ضربه پنالتی عذرخواهی کرد و وعده جبران داد، ولی حالا به نظر می‌رسد به او شوک مهمتری وارد شده است.

آنطور که از اطرافیان تیم ملی نقل شده دیگر سردار آزمون پنالتی زن اول تیم ملی نخواهد بود و از این به بعد علیرضا جهانبخش پنالتی زن اول خواهد بود. ضمن اینکه مهدی طارمی هم خودش یک مدعی جدی است. البته پنالتی زن اصلی تیم ملی کریم انصاری فرد است، ولی چون فرصت بازی زیادی به او نمی‌رسد، قرار شده از این به بعد، جهانبخش پنالتی زن اول تیم ملی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

پرسش و پاسخ

  • آیا سردار آزمون قصد جدایی از زنیت روسیه را دارد؟ بله.
    آیا سردار آزمون نامزد دارد؟ بله.
ارسال نظر:

روی خط رسانه