یکتا ناصر | حواشی بازیگران

  تغییر باورنکردنی یکتا ناصر همه را میخکوب کرد

  عکس جدید یکتا ناصر

  تغییر باورنکردنی یکتا ناصر همه را میخکوب کرد
  کدخبر : 17292
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  یکتا ناصر بازیگر زن سینما و تلوزیون ایران که یکی از بی حاشیه ترین بازیگران به شمار می آید.  همسر یکتا ناصر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. یکتا ناصر پس از بازی درسریال گلهای کاغذی فعالیتهای خویش را ادامه داده تا این که در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود. حاصل ازدواج یکتا ناصر با همسرش دختری به نام سوفیا است.عکس جدید یکتا ناصر را در ادامه می بینید.

  یکتا ناصر

  در سال 1376 وقتی 19 سالم بود، یک روز یکی از دوستانم گفت باید خواهر 5 ساله اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست همراه او بروم

  من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم

  آنجا به من گفتند حالا که تا اینجا آمده اید شما هم یک فرم پر کنید، یک عکس پرسنلی هم که در کیفم بود را روی فرم گذاشت و تحویل دادم

  چند وقت بعد تماس گرفتند و من را برای بازی در سریال شش قسمتی گل های کاغذی (سال 76) دعوت کردند که به این ترتیب وارد این عرصه شدم

  یکتا ناصر تمام اتفاقات زندگیش را یک شانس می داند و به گفته خودش آدم تنبلی است و برای بدست آوردن هر چیزی که دوست داشته است بدون تلاش و با شانس صاحبش شده است و برای بازیگری نیز هیچ تلاشی نکرده است.

  یکتا ناصر فعالیتش را از سال 74 آغاز کرد و برای اولین بار در سریال تلویزیونی “گل های کاغذی” در سال 76 به طور جدی وارد دنیای بازیگری شد.

  یکتا ناصر

  اما بعد از سریال گل های کاغذی یکتا ناصر ترجیح داد که در کنار بازیگری وارد دانشگاه شود و خود را به روز و هم پایه جوانان کند. در این سال‌ها موجی از جوانان به صورت فراگیر وارد سینما شدند و آن‌هایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آن‌هایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند. اما در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی باعث مطرح کردن این هنرمند نشد (از جمله : پدر خوانده – شب چراغ) این روند کار تا سال 79 ادامه داشت تا اینکه در سال 79 تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی (با من بمان) رقم خورد.

  یکی می‌خواد باهات حرف بزنه؛ فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، نویسندگی منوچهر هادی و سعید دولت خانی و تهیه کنندگی فرشته مهدی پور ساخته سال 1390 است. داستان این فیلم زنی به نام لیلا است یک هفته فرصت دارد برای امری حیاتی از شوهر سابق‌اش رضایت بگیرد.

  یکتا ناصر متأهل است و با آقای منوچهر هادی، بازیگر و کارگردان سینمای ایران ازدواج کرده است. حاصل این زندگی مشترک یک فرزند دختر به نام سوفیا می باشد.

  یکتا ناصر در دوران بارداری خود در سال 95-96 در فیلم عاشقانه ها به کارگردانی همسرش منوچهر هادی ایفای نقش کرد. سکانس وی در این نمایش خانگی کوتاه بوده و نقش یک مادر باردار را بازی کرد که برای معاینات دوره ای بارداری به مطب دکتر مراجعه کرده است.

  کارنامه هنری یکتا ناصر

  سینما

  رحمان ۱۴۰۰ (۱۳۹۷)

  آینه بغل (۱۳۹۶)

  مشکل گیتی (۱۳۹۴)

  آشوب (۱۳۹۴)

  فصل نرگس (۱۳۹۴)

  کارگر ساده نیازمندیم (۱۳۹۴)

  من سالوادور نیستم (۱۳۹۳)

  زندگی جای دیگری است (۱۳۹۲)

  گنجشکک اشی‌مشی (۱۳۹۲)

  یکی می‌خواد باهات حرف بزنه (۱۳۹۰) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۰)

  قند تلخ (۱۳۸۷)

  روز برمی آید (۱۳۸۵)

  نسکافه داغ داغ (۱۳۸۵)

  قتل آنلاین (۱۳۸۴)

  سرود تولد (۱۳۸۳)

  باران رؤیاها را نمی‌شوید (۱۳۸۲)

  خانه‌ای در شن (۱۳۸۲)

  عاشق مترسک (۱۳۸۲)

  فراری (۱۳۸۱)

  ساقی (۱۳۸۰)

  تلویزیون

  جاده قدیم (۱۳۹۴)

  دختران حوا (۱۳۹۱)

  قند ترش (۱۳۸۵)

  اولین شب آرامش (۱۳۸۴)

  لبه تاریکی (۱۳۸۳)

  تله‌فیلم «پیش‌پرده» (۱۳۸۲)

  ضربه سوم (۱۳۸۰)

  با من بمان (۱۳۷۹)

  کاشانه (مجموعه تلویزیونی)

  عید آن سال‌ها (۱۳۷۸–۱۳۷۷)

  گل‌های کاغذی (۱۳۷۶)

  شبکه نمایش خانگی

  دل (به کارگردانی همسرش منوچهر هادی) سال 1397

  عاشقانه (به کارگردانی همسرش منوچهر هادی) سال 1396-1395

  ابله (به کارگردانی کمال تبریزی در نقش فرانک) سال 1393

  تئاتر

  دختر یانکی (۱۳۹۲)

  ترور (۱۳۹۴)]

  مردگان بی کفن و دفن

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه