تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

خانم ها گوش به زنگ باشند | رنگ لاک ناخن این ویژگی شخصیتیتو لو میده

رابطه انتخاب رنگ لاک و شخصیت چیست؟

خانم ها گوش به زنگ باشند | رنگ لاک ناخن این ویژگی شخصیتیتو لو میده
کدخبر : 16840
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

شخصیت شناسی از روی ظاهر افراد کار غیر ممکنی نیست حتی می توان از طریق رنگ لاکی که برای ناخن های خود انتخاب کرده اند به ویژگی افراد پی برد.

داشتن ناخن هایی در رنگ های خاص، زنده، و رنگ های مختلف، چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی شما را نشان می دهد. این به هیچ وجه علمی نیست. بنابراین، این توصیفات را به آرامی و به شیوه ای خنده دار گوش دهید. شخصیت شناسی رنگ لاک بسیار جالب و هیجان انگیز بنظر می رسد.

اگر شما یکی از آن افرادی هستید که ترکیب و تطبیق رنگ های لاک ناخن را در تمام مدت بین مانیکورهای خود انجام می دهید و آنها را عوض می کنید، ممکن است یک شخصیت کاملاً خوب تطبیقی هم داشته باشید که بسیار نادر است.

اگر تا به حال احساس کرده اید که در انتخاب بین رنگ های مختلف و سایه ها گیر کرده اید، می دانید که مهم است در مورد مانیکور خود احساس خوبی داشته باشید بنابراین، هر رنگی که به خاطر ناخن خود انتخاب می کنید، می تواند چیزهای زیادی در مورد شما به شما بگوید.

در این بخش از بحث شخصیت شناسی در نمناک به نکات روانشناختی در رابطه با انتخاب رنگ لاک ناخن با شخصیت می پردازیم که نوعی شناخت و آشنایی بیشتر در رابطه با خصوصیات فردی به شمار می رود.

شخصیت شناسی رنگ لاک قرمز:

یک رنگ بسیار پررنگ و کلاسیک که شخصیت متحرک و اکشن شما را نشان می دهد. افراد به سادگی به سمت نگرش، اعتماد به نفس و شور و شوق شما کشیده می شوند. شما جسورانه و خارج از صحنه هستید و هرگز از کانون توجه دوری نخواهید کرد.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک صورتی:

یک روح مهربان و دلسوز برای صاحبش. کمی شخصیت خجالتی و ساکت دارید، اما از نشان دادن و مستقل بودن خودتان نترسید.در حالی که به تنهایی در کانون توجه قرار می گیرد، اما در کنار دوستانتان کمی خجالتی هستید.به طور کلی شخصیت بخشنده، شیرین و دلسوزی دارید.

شخصیت شناسی رنگ لاک نارنجی:

یک شخصیت دوست داشتنی و مهربان که دوست دارد زمان خوبی را با دوستان و خانواده اش داشته باشد. اجتماعی و زودجوش است. کنجکاوی بخشی از طبیعت شماست.شما کنجکاو هستید که به هر چیزی که در مرحله بعدی است بپرید و معمولاً مرکز همه برنامه ها هستید، اگر چه برخی اوقات برای شما سخت است که آنچه را که شروع کردید را به پایان برسانید.

شخصیت شناسی رنگ لاک آبی:

شور و اشتیاق به آبی به این معنی است که شما یک نمونه کلاسیک هستید. به خاطر این حقیقت که بسیار آرام، ثابت و وفادار هستید، یک شخصیت وفادار دارید.شما متفکری عمیق هستید و اغلب از فکر کردن به خارج از چارچوب نمی ترسید. گاهی اوقات طبیعتی مرموز و غافلگیر کننده دارید، در عین حال که همیشه در آرامش به سر می برید.

شخصیت شناسی رنگ لاک سبز:

طبیعت بخشی از شخصیت شماست. مردم دوست دارند معاشرت و احساس تعلق داشتن را داشته باشند. اغلب، درباره افکار بقیه در مورد خودتان فکر نمی کنید.یک شخصیت بسیار ساده و سریع دارید. شما هم چنین ماجراجویی را به خاطر تاثیر طبیعت بر شخصیت خود دوست دارید. .

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید.

.

.

شخصیت شناسی رنگ لاک زرد:

سرزندگی و جوانی ارزش زیادی دارد. این بخش حیاتی شخصیت شماست. لذت و سرگرمی هم در میان ویژگی های شخصیتی شما وجود دارد. شما گاهی احساساتی می شوید. طبیعتا خلاق هستید و مهارت های ارتباطی و مهارت های تحلیلی قوی نیز دارید.یاد می گیرید که از وضعیت های مشکل ساز به عقب نگاه کنید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک بنفش:

خلاقیت بخشی از شخصیت شما است. قوه تخیل و رویایتان نیروی شما است. زمانی که آرام و پر انرژی هستید، یک حس تعادل کامل دارید. شما همیشه آرامش و تجمل را در زندگی خود دنبال می کنید.شخصیت قابل دسترس و نجیبی با این ناخن های خوب دارید.

شخصیت شناسی رنگ لاک سیاه:

یک شخصیت جسور و عصبی صاحبش دارد. از تاریکی و طرف تاریک نمی ترسد. شما ترجیح می دهید آن را در آغوش بگیرید، اما لحظه های روشن و خنده داری هم دارید.شما قوانین خودتان را دنبال می کنید. ترجیح می دهید کشته شوید تا از قوانین یک نفر دیگه پیروی کنید. افرادی اطمینان، حکمت و ظرافت طبیعی شما را تحسین می کنند. 

شخصیت شناسی برق ناخن:

یک شخصیت کلاسیک و شیک. نگرش جدی نسبت به زندگی و حرفه ای در زمانی که نیاز به جدیت دارد. کیفیت زندگی بر کمیت اهمیت دارد. شما برای کار سخت و مفید تلاش می کنید. دیگران اغلب شما را قابل اعتماد و حامی می بینند. 

شخصیت شناسی رنگ لاک متالیک:

شما برای تجمل، مهارت و قدرت در زندگی خود تلاش می کنید و از انتخاب رنگ های متالیک و براقی که شما در مانیکورتان انتخاب می کنید، نشان داده می شود.شما یک درام عاشقانه و رمانتیک هستید و شخصیت کلاسیکتان دیگران را با کاریزمایتان تحت تاثیر قرار می دهد.

شخصیت شناسی رنگ لاک بورگوندی:

شخصیت به روز و مدرن شما از یک چالش خوب در زندگی تان قدردانی می کند. بورگندی رنگ تیره و عمیقی است که نشان می دهد شیک و به مد هستید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک نئون یا شبرنگ:

یک شخصیت علاقه مند به مهمانی و خوش گذرانی. اجتماعی بودن اولویت بزرگ شما است. شما وقتی با غریبه ها ارتباط برقرار می کنید، خوب هستید.روی مد بودن بخشی از شخصیت شما است در حالی که رفتار تان روی این جمله است، "زندگی بسیار کوتاه است". 

شخصیت شناسی رنگ لاک قهوه ای:

رنگی که قدرت، شجاعت و اغوا گری را در شخصیت شما نشان می دهد. زمین عنصر شماست و شما خیلی به طبیعت مادر نزدیک هستید.اغلب پر انرژی و اجتماعی هستید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک سفید:

یک شخصیت کلاسیک و بااعتماد به نفس دارید. در مواقعی که به تمایلات و علایق شما مربوط می شود، به شدت سرسخت و یک دنده هستید.تقریباً غیرممکن است زمانی که می دانید دقیقاً چه چیزی هستید، ذهنتان را تغییر دهید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک ناخن های نقاشی شده و با طراحی:

الگوهای مختلف و هنر ناخن نشان می دهد که شما هنر را به طور کلی دوست دارید. شما طبیعتی هنرمندانه و ذهنی خلاق و تخیلی دارید.شما روحی آزاد هستید که دوست دارید تغییر را در آغوش بگیرید ؛ به طور کلی یک شخصیت کاملاً مطلوب دارید.

شخصیت شناسی لاک بی رنگ:

شخصیت پر مشغله و حرفه ای. خیلی ساده است که انتخاب کنید و به دنبال رنگ ها بروید. ناخن های شما بهترین هستند چون آن ها "طبیعی طبیعی" هستند و شما قطعاً در مورد آن احساس خوبی دارید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه