فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت روزانه 23 اردیبهشت ماه | فال تاروت امروز چه چیزی نشان میدهد؟

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

فال تاروت روزانه  23 اردیبهشت ماه | فال تاروت امروز چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 16769
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز یکی از دوستان یا همکاران تان توانایی ذهنی شما را به چالش می کشد. ممکن است در ابتدا قادر به حل کردن موضوع نباشید اما اگر کمی به خودتان فرصت دهید می بینید که چه ایده های خوبی به ذهن تان می رسد. در این شرایط تنها اعتماد به نفس بالاست که می تواند کمک حال تان باشد. از زود تصمیم گرفتن نیز بپرهیزید زیرا ممکن است پشیمانی به سراغ تان آید. امروز عصر زمان مناسبی برای یک قرار عاشقانه با شریک زندگی تان است. کافه یا رستوران هایی با فضای باز پیشنهاد ما به شما در چنین روزی می باشند.

 فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز اطلاعاتی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید. شاید در ابتدا احساس کنید که این اطلاعات ارزش چندانی برایتان ندارند اما هر چه بیشتر می گذرد، اهمیت اش نیز برایتان بیشتر می شود. در این شرایط تا می توانید دامنه ارتباطات خود را گسترش دهید. در حین همین ارتباطات است که فرصتی برایتان فراهم می شود که نه تنها به خواسته دل خود می رسید بلکه نیازهای دیگران را هم تا حدودی براورده خواهید کرد. حرف های دیگران را بشنوید و زاویه دید آنها را درک نکنید تا افق های وسیع تری پیش رویتان باز شود.

 فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز را تا می دانید سرتان در کار خودتان باشد و در مورد کارهای دیگران نظر ندهید. احتمالا افرادی از شما می خواهند تا در بحثی وارد شوید و نظر دهید اما در این شرایط بهترین کار این است که عقب بنشینید و تنها نظاره گر باشید. یک حرف اشتباه ممکن است اعتماد آنها را نسبت به شما سلب کند. شما فرد کمال گرایی هستید اما این را هم بدانید که تنها کسی که می توانید تمام و کمال کنترل امور را به دست گیرید، خودتان هستید. پس به خودتان اعتماد داشته باشید.

 فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  این روزها دیگران نظری خلاف نظر شما دارند و این موضوع کمی شما را دلگیر کرده است طوری که احساس تنهایی می کنید. خودتان را برای یک جر و بحث آماده کنید. کلید موفقیت شما در چنین روزی سازش با دیگران است. تنها در این شرایط است که بهترین راه حل ها برایتان فراهم می شوند. اما یادتان باشد که بهترین راه حل نه حرف شما و نه حرف طرف مقابل تان است بلکه شما با هم باید به یک نتیجه مشترک و مناسب برسید. امروز بیشتر از روزهای دیگر به خانواده تان توجه کنید زیرا محتاج محبت شما هستند.

 فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  امروز ناگهان حجم عظیمی از اطلاعات به سمت تان هجوم می آورد اما نمی توانید ارتباط منطقی میان آنها را پیدا کنید. برای درک آنها نه تنها گوشهایتان بلکه باید چشمها و قلب تان هم کاملا به کار گیرید. به علاوه، قبل از هر تصمیم گیری و قضاوتی، خوب فکر کنید. اگر می خواهید تصمیمی را بدون فکر بگیرید، اصلا بهتر است که آنها را نگیرید اخیرا فردی را از خود ناراحت کرده اید، هر چه سریع تر دوباره دل او را به دست آورید وگرنه برای همیشه او را از دست خواهید داد.

 فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ارابه

کارت ارابه :  به زودی فرصت یک مسافرت کوتاه برایتان فراهم می شود حتی اگر دلیلی برای رفتن نمی بینید، بهتر است به این سفر بروید و در آن تمام درگیری های ذهنی تان را دور بریزید و تنها لذت اش را ببرید. شما سختی های زیادی را متحمل شده اید و حال زمان آن است که خودتان را از تمام ماجراهایی که اطراف تان اتفاق افتاده دور کنید. به فکر آن هستید که یک تغییری به زندگی تان بدهید، این تغییر به کمک یکی از دوستان تان صورت می گیرد اما بهتر است قدم های اول تان را بعد از مسافرت بردارید.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  تعجب نکنید اگر امروز تمرکز تان را از دست دادید و نتوانستید کارهایتان را آنطور که باید پیش ببرید. اطلاعات مهمی را فراموش کرده اید اما نگران نباشید، دوباره همه چیز را به یاد خواهید آورد. حال زمان آن است که به ذهن تان کمی استراحت دهید. امروز یکی از دوستان تان نزد شما می آید تا با شما حرف بزند. حتی اگر با حرف های او مخالفید، بهتر است سکوت کنید و تنها گوش دهید. در واقع او برای نصیحت نمی آید، بلکه تمام آنچه بدان احتیاج دارد، دو گوش شنواست.

 فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز ذهن شما کاملا آماده است و بهترین زمان برای فعالیت ذهنی است. مدت هاست که به فکر تغییرات بزرگی هستید، با قدرتی که امروز دارید، این کار شدنی است و ایده هایتان به بهترین نحو عملی خواهد شد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر امروز دیدید که دیگران روحیه سازگاری ندارد و با شما مدام مخالفت می کنند، نظرات خود را آزادانه بیان کنید. به زودی دوستی که علاقه زیادی به او دارید، خبر خوشی را به شما خواهد رساند که ارزش یک جشن بزرگ را دارد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  احساس می کنید که همه چیز برایتان تیره و تار و درک بسیاری از مسایل برایتان دشوار شده است. با دیگران صحبت می کنید اما ذهن تان جای دیگری سیر می کند. اگر در مکالمه هایی که پیش رو دارید نظرتان کاملا متفاوت با دیگران بود، هیچ عیبی ندارد. واجب نیست که شما هم همرنگ آنها شوید. نظرات خود را با اعتماد به نفس بالا اعلام کنید. عشق زندگی تان حرفی در دلش مانده و به دنبال فرصتی برای بیان است. سعی کنید این شرایط را برای او فراهم کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  ذهن تان امروز کاملا باز و هشیار است به همین دلیل زمان خوبی است تا به آنچه در سر دارید جامعه عمل بپوشانید. اخیرا کمی بی حوصله شده اید و زمان خود را به بطالت و انجام کارهای متفرقه اما بدون نتیجه و فایده می گذرانید، بد نیست برای زندگی خود یک برنامه ای معین ترتیب دهید و طبق آن پیش روید. از حاشیه بپرهیزید و مستقیم به سراغ آنجه برایتان اهمیت بیشتری دارد، بروید. در فعالیت هایی شرکت کنید که مغز تان را فعال تر می کند. به خود و توانایی هایتان تحت هیچ شرایطی شک نکنید.

 فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ستاره

کارت ستاره :  پس از مدت ها یکی از مشکلاتی که شدیدا ذهن تان را درگیر کرده بود، حل می شود و شما احساس سبکی دوباره را تجربه می کنید. این خبر آنقدر برایتان خوشایند است که دوست دارید تمام روز را در بیرون از خانه و با دوستان تان بگذرانید و این حس مثبت را به آنها هم انتقال دهید. فقط مراقت باشید زیرا در میان اطرافیان تان افراد حسودی نیز وجود دارند که ممکن است از شنیدن حرف های شما خوشحال نشوند. پس احساسات تان را پیش هر کسی بروز ندهید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت برج

کارت برج :  امروز از آن روزهای شلوغ است و شما نمی توانید افرادی را که با آنها سروکار دارید، پیدا کنید. به همین دلیل ممکن است برخی از کارهایتان به تعویق بیافتد. اما نگران نباشید زیرا مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد. چند وقتی است استرس دارید اما دلیلش را نمی دانید. شاید این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. اگر خاطره ای تلخ از گذشته هنوز آزارتان می دهد، بهتر است به جای نادیده گرفتن، آن را برای خودتان حل کنید. خانواده محرم شماست. بد نیست حرف های دلتان را پیش آنها بزنید و در صورت نیاز از آنها مشورت بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه