تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو کدوم تصویر و پسندیدی تا زیر و بم ویژگی های جذابتو بگم | تست شخصیت شناسی

تست های روانشناسی تصویری به ما کمک می کنند تا بعد های مختلف شخصیتیمون رو پیدا کنیم پس اگر شما هم کنجکاو هستید این تست رو انجام بدید.

بگو کدوم تصویر و پسندیدی تا زیر و بم ویژگی های جذابتو بگم | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 16455
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

یکی از ساده ترین و جالب ترین راه هایی که به ما کمک می کنه تا خودمون و یا اطرافیانمون رو بشناسیم اینه که از تست های شخصیت شناسی و روانشاسی تصویری استفاده کنیم. تست های تصویری علاوه بر اینکه اطلاعات جالبی رو در رابطه با ما فاش می کنند خیلی هم سرگرم کننده هستند و انجام دادنشون یک بعد تفریح و خوش گذرونی داره. حالا اگر شما دوست دارید که دست کم برای یک بار هم که شده این تست ها رو انجام بدید و خودتون رو محک بزنید در ادامه همراه ما باشید.

به تصاویر زیر نگاه کنید و بگید که کدوم یک از اون ها رو بیشتر دوست دارید و از تماشای کدومشون بیشتر لذت می برید. فکر کنید که تصاویر زیر هر کدام یک تابلو نقاشی هستند حالا کدام یک از این نقاشی ها مورد علاقه شما می باشد؟

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید

.

.

 

.

از تماشای تصویر A بیشتر لذت می برم

اگر تصویری مورد علاقه شما تابلو A می باشد به معنای این است که شما غالبا فردی خوش بین و امیدوار هستید. سعی می کنید به ندای قلبتان یا احساساتتان گوش دهید و معمولا تصمیماتتان را هم بر  مبنای احساساتتان می گیرید. در زمینه هنر و کارهای هنری نیز استعداد دارید و می توانید بسیار خارق العاده عمل کنید. نهایتا آنچه که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما روحیه بسیار حساسی دارید پس مراقب باشید تا افراد مختلف از شما سو‌استفاده نکنند.

از تماشای تصویر B بیشتر لذت می برم

انتخاب تصویر شماره B به معنای آن است که شما فردی ریسک پذیر و مبارز هستید که به هیچ عنوان دست از تلاش کردن برای رسیدن به خواسته هایتان بر نمی دارید. این روحیه بالای شما باعث شده است که همیشه دوستتان زیادی داشته باشید و دورتان شلوغ باشد. البته این نکته هم در مورد شما صادق است که گاها تصمیمات سریع و غیر منطقی می گیرید اما عادت ندارید که خودتان را به نتایج آن ها گره بزنید یعنی به زندگیتان ادامه می دهید و گاها آن ها را فراموش می کنید.

از تماشای تصویر C بیشتر لذت می برم

اصولا برایتان مشکل است که از دیگران کمک بخواهید و ترجیح می دهید تمامی کارهایتان را خودتان انجام دهید دلیل آن هم این است که شما فرد بسیار مستقلی هستید در واقع شما ذاتا یک رهبر هستید. روحیه استقلال‌طبلانه و رهبر‌گونه ای که دارید به شما کمک می کند تا در شغلتان موفق تر باشید. در نهایت این را به عنوان یک نصیحت در نظر بگیرید در زندگی نباید از شادی و لذت بردن از لحظات غافل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه