تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط باهوش ها زودی میگن که کدومیکی از بچه ها دختره | تست هوش

یکی از سه کودک تصویر پسر نیست و یک دختر بچه است، اما کدومیکیه!

فقط باهوش ها زودی میگن که کدومیکی از بچه ها دختره | تست هوش
کدخبر : 16184
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

 آیا شما فکر می کنید که در ارائه پاسخ به سوالات هوش همیشه یک سر و گردن از دیگران بالاتر هستید. در آزمون شناسایی دختربچه باید بتوانید در یک نگاه دختر را میان دو کودک دیگر شناسایی کنید.

.

.

.

.

.

.

.

با کمک آزمون شناسایی دختربچه، مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. با کمک آزمون شناسایی دختربچه و معماهای تصویری سرگرم کننده مشابه، یک روز کاری سخت را فراموش کنید. این پازل ها و تصاویر معمایی بسیار بدیع و جالب هستند.

در معماهای تصویری، شما باید بتوانید براساس برخی نشانه ها آن را حل کنید. با وجود نشانه ها شما باید بتوانید منطقی ترین و محتمل ترین پاسخ را ارائه دهید.

در تصویر آزمون شناسایی دختربچه شما سه کودک را می بینید. در نگاه اول هر سه کودک، پسر بچه به نظر می رسند، اما یک نشانه کوچک در این تصویر وجود دارد که نشان می دهد یکی از کودکان پسر نیست و دختر است! آن کودک کدام یکی است؟

.

.

.

به نظر شما کدام کودک یک دختر بچه است؟ با دقت به تصویر آزمون شناسایی دختربچه نگاه کنید و این سوال معمایی را حل کنید. فقط یادتان باشد که برای سخت تر شدن معما زمان شما محدود است. شما فقط 7 ثانیه وقت دارید.

 

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

پاسخ آزمون شناسایی دختربچه.

 

پاسخ آزمون شناسایی دختربچه: بله درست حدس زدید. کودک وسطی یک دختر بچه است. به شما گتیم که یک نشانه کوچک می تواند به شما در حل این معما یا آزمون کمک کند. به دکمه های پیراهن کودک نگاه کنید. همانطور که می دانید دکمه های پیراهن مردانه از سمت چپ به سمت راست بسته می شوند و دکمه های پیراهن زنانه برعکس!

این تفاوت در موقعیت دکمه ها از قرن سیزدهم که زمان نابرابری طبقاتی بود، وجود داشت.معمولاً در آن روزگار زنان با کمک کنیزان لباس می پوشیدند و به کمک آنها آماده می‌شدند. به همین دلیل خیاطان خیلی زود متوجه شدند جابه جا کردن محل قرار دادن دکمه لباس زنان، سرعت پوشاندن لباس به آنها را افزایش می‌دهد.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • دلارام حاجی ابادی
    0

    بچه ی اولی دختره بچه دومین کمربند داره پسره

روی خط رسانه