فال | فال امروز | فال روزانه

فال امروز 18 فروردین ماه | تقدیر امروز برایتان چه نوشته؟

فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برشای تان رخ می دهد ندارد.

فال امروز 18 فروردین ماه | تقدیر امروز برایتان چه نوشته؟
کدخبر : 15810
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال امروز یا فال روزانه، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود.مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد خودتان بخوانید.در ادامه با فال امروز همراه ما باشید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۸ فروردین:

فال روز تولد: هر سالی از زندگی ما ترکیبی از اتفاقات خوب و بد است، اما قطعا اتفاقات خوشایند برای شما در سالی که پیش رو دارید خیلی بیشتر خواهند بود. منابع تازه ای برای کسب درآمد بیشتر برایتان فراهم خواهند شد، اما بدون شک افزایش هزینه ها را هم باید در نظر داشته باشید، در غیر این صورت نخواهید توانست مقدار زیادی از این درآمد جدیدتان را پس انداز کنید. امسال سفرهای کاری و تفریحی زیادی را در پیش خواهید داشت که موقعیت های فوق العاده ای را برای شما فراهم خواهند کرد، به ویژه فرصت های خیلی خوبی برای آغاز روابط دوستانه و حتی عاشقانه برایتان پیش خواهند آمد. روابط خانوادگی با مشکل خاصی مواجه نخواهند بود، اما شاید مشکلاتی در رابطه با سلامتی پیش بیایند که خوشبختانه جای زیادی برای نگرانی نخواهند داشت. شما امسال توجه خاصی به مسائل معنوی و مذهبی خواهید داشت و این موضوع باعث احساس آرامش بیشتری برای شما خواهد شد و همین باعث می شد بتوانید با تمرکز بیشتری کارهایتان را پیش ببرید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز سطح انرژی شما مدام در حال تغییر است و یک لحظه می توانید کوه ها را هم جابجا کنید و لحظه دیگر حتی حوضله سرپا ایستادن را هم ندارید. این تغییرات در انرژی فیزیکیتان ناشی از تغیر حالات روحیتان هستند و رفتارهای یویو مانند شما همه را به ستوه آورده اند. اما لزومی ندارد که خودتان را بخاطر این مسئله ناراحت کنید، بگذارید دیگران هر طوری که دلشان می خواهد فکر کنند و حتی کمی از دستتان ناراحت شوند! در ایامی که پیش رو دارید با کسانی که دوستشان دارید اوقات بسیار خوبی را می‌گذرانید. سعی کنید زندگی را با نگاهی به خوشی‌های کوچک سپری کنید. اگر تمام مدت به غم و رنج‌ها بیندیشید کنترل اعصاب و اوضاع زندگی‌تان را از دست می دهید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز شاید ترجیح بدهید کارهایتان را به همان روش قدیمیشان انجام دهید چون این روش راحت ترین راه ممکن به نظر می رسد. شاید راه همیشگی برایتان آشنا و آسان باشد، اما اگر به دنبال راهی متفاوت برای پیش بردن کارهایتان بگردید قطعا موفق تر خواهید بود. شاید اوضاع در ابتدای روز و حتی ساعات اولیه بعدازظهر کمی آشفته به نظر برسد، اما این نباید باعث شود که از به کار گرفتن خلاقیت خود و یا پذیرفتن چیزهایی که جدید و متفاوت هستند پرهیز کنید. به زودی مجبور به یک پاکسازی می شوید. این روزها انقدر کلافه و عصبانی هستید که انگار دائم دنبال بهانه‌ای هستید تا سر دیگران فریاد بزنید و یا در تنهایی گریه کنید. برای مدتی از جمع ها فاصله بگیرید و در خلوت به پرورش روح و شناخت خودتان بپردازید.

فال امروز متولدین خرداد

در حال حاضر شرایط کیهانی به نفع شما تغییر کرده است و موقعیتی که در انتظارشان بوده اید بالاخره برایتان فراهم شده است. پس از این فرصت استفاده کنید و بر امواج این فرصت ها سوار شده و تا می توانید با آنها پیش بروید. برای شما موقعیت هایی فراهم شده تا با استفاده از شرایط موجود راه های تازه ای برای کار کردن و یا کسب درآمد بیشتر پیدا کنید. البته همه این ها به شرطی هستند که به گذشته نچسبید و برای پذیرش اتفاقات و چیزهای تازه آماده باشید. یک طرفه به قاضی نروید، همیشه در هر کاری خوبی و بدی وجود دارد، فقط کافی است نگاه خود را تغییر دهید و سعی کنید کمی خوبی‌ها را هم ببینید. عشق به سراغتان خواهد آمد. او که نگرانش هستید شما را تنها نخواهد گذاشت و از طرفش حمایت خواهید شد.

 فال روزانه متولدین تیر

فکر نکنید مجبور هستید برای هر چیزی یک توجیه منطقی پیدا کنید. باید این واقعیت را بپذیرید که در زندگی برخی چیزها هستند که بدون هیچ دلیل و منطقی اتفاق می افتند و اغلب این اتفاقات بهترین تجربه هایی هستند که ممکن است برایتان پیش بیایند و طعمی متفاوت به زندگیتان می بخشند. احساس می کنید بین شما و اعضای خانواده فاصله افتاده است و این احساس باعث می شود نتوانید از هیچ کاری لذت ببرید و یا ذهنتان را روی هیچ کاری متمرکز کنید. اجازه ندهید این احساس شما را از آنها دورتر کند و سعی کنید امروز به دیدن آنها بروید. خبری به گوشتان می رسد که از نگرانی شما برای سلامتی عزیزی راه دور کم می‌کند. برای به انجام رساندن کاری تمام تخم‌مرغ هایتان را در یک شانه نگذارید، منتظر اتفاقات پیش‌بینی نشده هم باشید. برای شخصی که به فکرش هستید یک هدیه کوچک بگیرید.

فال فردا متولدین مرداد

برای رسیدن به اهدافتان شاید مجبور باشید امروز روش عجیبی را امتحان کنید. این اصلا کار بدی نیست، حتی اگر به صورت زیگزاگی به سوی هدفتان بدوید هم در نهایت خواهید دید که این روش خیلی بهتر از روش همیشگیتان جواب خواهد داد. امروز دست به کار شدن و تصمیم گیری کردن برای شما بسیار ساده تر از این است که بخواهید هفته ها و ماه ها برای سبک و سنگین کردن شرایط وقت بگذارید. بر اساس آنچه در لحظه به نظرتان درست می آید پیش بروید. شما معمولا همه جوانب را در نظر می گیرید، ولی امروز این راه برایتان مناسب نیست. سعی کنید بیشتر به بزرگترهای فامیل سر بزنید که به دلجویی شما بسیار نیاز دارند، کافی است به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید. یک بحث مالی را به امان خدا و امید اینکه خودش حل شود رها کرده‌اید، قبل از اینکه دردسر ساز شود به آن بپردازید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز برای این که در خانه بمانید و در عالم فکر و خیال فرو بروید و به مشکلات و موانعی که بر سر راه رسیدنتان به اهدافتان وجود دارند فکر کنید اصلا روز خوبی نخواهد بود و هر چه بیشتر در این حالت بمانید بیشتر در ناراحتی و افسردگی غرق خواهید شد. اگر نمی توانید خوش بینانه به رویاهایتان فکرکنید بهتر است اصلا به آنها فکر نکنید و از خانه بیرون بزنید و تا می توانید خوش بگذرانید. همراهی و تفاهمی که از سوی خانواده دریافت کرده‌اید انگیره‌ای برای پیشرفت شما در کارهای اخیرتان شده‌است. بهتر است نیتتان را با همکاری دوستان و نزدیکانتان به اجرا درآورید، شک نکنید نظرتان مورد تایید همگان قرار خواهد گرفت.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شاید بعضی چیزها بر اساس برنامه هایتان پیش نروند، اما هیچ اشکالی ندارد. اگر خودتان سخت نگیرید مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد. شما در حال حاضر در رابطه عاطفی خود مسئولیت های زیادی به عهده دارید که شاید کمی باعث نگرانی شما شده باشند. اما این را به یاد داشته باشید که همیشه و در هر رابطه ای هر دو طرف مسئولیت هایی به عهده دارند که نمی شود از زیر آنها شانه خالی کرده و انتظار پیشرفت رابطه شان را داشته باشند. می‌خواهید کاری را انجام دهید اما مدام جلوی خودتان را می‌گیرید، شما قرار نیست یک عمر با افسوس زندگی کنید همین امروز دست به کار شوید، یادتان نرود شما فقط یکبار زندگی می‌کنید و ضمنا لایق بهترین‌ها هستید. یک دشمنی قدیمی به دوستی تبدیل می‌شود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز صبح شاید با دیدن بدقولی های بعضی ها و عدم تعهد آنها به وعده هایی که داده اند کمی عصبانی شوید. نگران نباشید این بدعهدی ها مشکل خاصی در روند کارهایتان ایجاد نخواهند کرد و تا بعدازظهر همه چیز روبراه خواهد بود. امروز باید با مسائل و مشکلاتی که در خانه دارید مواجه شوید، ولی نباید اجازه دهید کسانی که خارج از خانه هستند از مشکلات و چالش هایی که پیش رو دارید باخبر شوند. اگر حتما اصرار دارید که با کسی درد دل کنید، فردی مورد اعتماد و آگاه را انتخاب کنید که بتواند به شما در حل مشکلتان کمک کند. مدتی است مثل اسپند روی آتش بالا و پایین می‌پرید، کمی به دیگران حق بدهید تا خودتان به آرامش برسید. همیشه خود را برحق دانستن شما را دچار مشکلات بیشتری می‌کند. روز خوشی پیش رو دارید. با شخصی آشنا می‌شوید که از مصاحبتش بسیار لذت می‌برید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شما هیجان فوق العاده ای در وجود خود احساس می کنید و باید حواستان را جمع کنید تا بتوانید به موقع هیجانات خود را تحت کنترل در بیاورید. اتفاقات جدید و متفاوتی در راه هستند که ممکن است در درجه اول باعث نگرانی شما شوند، اما با کمی صبوری خواهید دید که اوضاع به نفع شما پیش خواهد رفت و اتفاقات خوبی برایتان خواهند افتاد. اگر بعدازظهر کمی احساس کسالت و دلتنگی کردید به جای این که یک گوشه نشسته و غصه بخورید، سعی کنید با دوستان و نزدیکانتان دیدار کنید و در خانه تنها نمانید. سعی کنید در برخورد با دیگران صادق و روراست باشید. همیشه مشکلاتی وجود دارند اما در هر مرحله‌ای به شکلی تازه خودشان را نشان می‌دهند. در جمعی یک اختلاف نظر منجر به بحث و مشاجره می‌شود، به جای درگیر شدن هرچه سریع تر جمع را ترک کنید.

فال روز متولدین دی

امروز به ویژه صبح که از خواب بیدار می شوید احساس تردید و دودلی زیادی را تجربه خواهید کرد. کارهای دیگران به نظرتان عجیب می آید و شاید حتی کمی عصبانیتان کند. نگران نباشید و روی برنامه ها و کارهایی که دارید تمرکز کنید. بگذارید هر کسی سرش به کار خودش باشد، دیگران خودشان از پس کارها و مشکلاتشان برخواهند آمد. در واقع امروز این خود شما هستید که به کمک و نگهداری نیاز دارد و باید به کسی تکیه کند. مسئله‌ای را که از شریک و یا همکار خود مخفی داشته‌اید فکرتان را به خود مشغول کرده، این روزها مدام نگران فاش شدن آن هستید. در امور کاری موفقیت شما احساسات دوستانتان را برانگیخته است. تلاش کنید تلخی زودگذری که برای شما و یکی از نزدیکانتان پیش آمده برطرف کنید.

فال متولدین بهمن

امروز شما در ابتدای روز از لحاظ عاطفی احساس آرامش می کنید و حالتان خوب است، اما ممکن است که یک قدرت و یا اتفاق غیر منتظره این تعادل را به هم بزند. هرچقدر در درون ثبات و تعادل بیشتری داشته باشید رویارویی با این وضعیت برایتان راحت تر خواهد بود و این نیروی خارجی کمتر رویتان تاثیر خواهد گذاشت. یادتان باشد که همه اتفاقات غیز منتظره به یک دلیلی پیش می آیند و شاید در واقع فرصت جدیدی در انتظارتان باشد. برای رسیدن به نیتتان باید انعطاف بیشتری به خرج دهید. از یک آزمون و امتحان مهم سربلند بیرون می‌آیید. این روزها برای یک انتخاب ساده دچار شک و تردید می‌شوید و بر سر دوراهی قرار می‌گیرید، سعی کنید تا می‌توانید منطقی فکر کنید. از حرف زدن طفره نروید.

فال روزانه متولدین اسفند

ذهن خود را آزاد کرده و گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید. امروز از آن زمان هایی است که باید اهداف قدیمی و به دردنخور که دیگر برایتان اهمیت و کاربردی ندارند را دور بیندازید و گزینه های جدیدتری را جایگزین آنها کنید. شما امروز پیشرفت بسیار زیادی را در سطح فکری خود تجربه خواهید کرد و باید از این فرصت بیشترین بهره ممکن را ببرید. شما گاهی دوست دارید هر چیزی که به ذهنتان بیاید را به زبان بیاورید. با این وجود در حال حاضر جزئی ترین نظراتی که ابراز می کنید هم می توانند باعث اختلاف شده و اشتباه برداشت می شود. با عزیزی که این روزها حال خوشی ندارد مدارا کنید. برای حضور در یک ملاقات مهم آماده می‌شوید. در برنامه‌ریزی برای انجام کاری مجبور می‌شوید تغییراتی ایجاد کنید. شخصی از شما در جمعی تعریف می کند. انجام یک کار را به شخصی می‌سپارید که بسیار به او اعتماد دارید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه