تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها تو سیم ثانیه پیرزن دیوونه رو شناسایی می کنند | تست هوش

کدام پیرزن مجنون است؟

فقط نابغه ها تو سیم ثانیه پیرزن دیوونه رو شناسایی می کنند | تست هوش
کدخبر : 15715
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

اگر فکر می کنید که چشمان تیزبینی دارید و خیلی باهوش هستید پس این معمای تصویری سرگرم کننده را حل کنید. در تصویر دو پیرزن وجود دارد که هر کدام در حال پختن کیک و شیرینی هستند، اما یکی از آن‌ها شخصی دیوانه و مجنون است! آیا می توانید تشخیص دهید کدام زن پیر دیوانه است؟

.

.

.

.

.

در تصویر آزمون تشخیص پیرزن دیوانه شما می توانید دو زن پیر را ببینید که در حال پختن کیک و شیرینی هستند. شواهد موجود در تصویر حاکی از این است که یکی از آن‌ها فردی مجنون و دیوانه است! اما کدامیک؟ حالا ما از شما می خواهیم تا برای محک زدن هوش خود این تست جالب را حل کنید. آیا می توانید تشخیص دهید کدام پیرزن مجنون است؟

.

.

برای دیدن تست هوش های دیگر کلیک کنید

.

.

.

فراموش نکنید برای حل آزمون تشخیص پیرزن دیوانه شما تنها 8 ثانیه وقت دارید، با این حال پاسخ در پایین صفحه قرار دارد!

 

.

.

.

.

.

 

جواب آزمون

اگر به این بخش مطلب رسیده اید، ما حدس می زنیم که یا به پاسخ خود شک دارید و یا هم تا هنوز موفق نشده اید. به هر حال برای دانستن جواب آزمون تشخیص پیرزن دیوانه به تصویر زیر نگاه کنید:

 

پیرزن سمت راست تصویر مجنون است، زیرا سگ با خوردن شیرینی او مرده است. 

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه