تست هوش | معما

فقط باهوش ها تو 10 ثانیه قاتل و پیدا می کنند | تست هوش

اگر باهوشی بگو چه کسی قاضی را به قتل رسانده است؟!

فقط باهوش ها تو 10 ثانیه قاتل و پیدا می کنند | تست هوش
کدخبر : 15621
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

این تست هوش سرگرم کننده شما را به چالش می کشد تا تشخیص دهید چه کسی قاضی را به قتل رسانده است. با حل آزمون شناسایی قاتل قاضی مهارت های هوشی و ذهنی خود را محک بزنید. به هر حال، ادعا شده است فقط افراد باهوش می توانند این معمای تصویری را حل کنند. آیا می توانید به پلیس کمک کنید قاتل قاضی را شناسایی کند؟ به نظر شما قاتل کیست؟ مرد یا زن؟

 

اگر به حس کارآگاهی خود اعتماد دارید پس حتما می توانید قاتل قاضی را تشخیص دهید! تصویر سناریوی وحشتناکی را نشان می دهد، یک قاضی به طور مرموزی به قتل رسیده است. زمانی که قتل صورت گرفته یک مرد و یک زن در صحنه حضور داشته اند. پلیس می گوید یکی از آن‌ها قاضی را کشته است. اما چه کسی؟ اکنون ما از شما می خواهیم تا ذهن کارآگاهی خود را فعال کرده و آزمون شناسایی قاتل قاضی را حل کنید.

قبل اینکه به تصویر زیر نگاه کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا خوب حواس تان را جمع کنید بعد به عکس نگاه کنید. پاسخ بسیار ساده و درست در مقابل چشمان شما قرار دارد. با این حال، جواب در پایان صفحه گذاشته شده است، اما تقلب نکنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

اگر به این بخش مطلب رسیده اید یا به پاسخ خود شک دارید و یا هم هنوز به دنبال جواب سرگردان هستید. به هر حال، جواب آزمون شناسایی قاتل قاضی، مرد است. بله مرد قاضی را به قتل رسانده است. به آستین های او نگاه کنید، لکه های خون روی آن‌ها وجود دارد.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه