تست هوش | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها تو سیم ثانیه ثروتمند و پیدا می کنن | تست هوش

آیا می توانید در یک نگاه زن پولدار را تشخیص دهید؟

فقط نابغه ها تو سیم ثانیه ثروتمند و پیدا می کنن | تست هوش
کدخبر : 15616
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

آزمون تشخیص زن ثروتمند: این تست نه چندان دشوار هوش شما را به چالش می کشد. شما باید با دقت همه جوانب و سرنخ ها را در نظر بگیرید و پاسخ درست را تشخیص دهید. کدام یک از دو خانمی که در تصویر وجود دارد ثروتمند است؟ آیا می توانید تشخیص دهید کدام زن نسبت به دیگری پولدارتر و وضع مالی بهتری دارد؟

برخی ها می گویند ارسطو یکی از علاقه مندان معماها و تست های هوش بوده است. معماها مغز را فعال نگه می دارد و باعث می شوند که همیشه تحت هر شرایطی خلاق و آماده باشید. آزمون تشخیص زن ثروتمند نیز یکی از همین گونه تست های هوش است که در آن شما باید تشخیص دهید کدامیک از خانم ها زنی ثروتمند است.

در تصویر آزمون تشخیص زن ثروتمند شما می توانید دو خانم را مشاهده کنید که هر یک حال و هوا و وضع متفاوتی دارد. با این حال، نظر به تصویر یکی از این خانم ها پولدار و ثروتمند است. چالش این است که به مدت 12 ثانیه به تصویر زیر نگاه کنید و بعد به این سوال پاسخ دهید: کدامیک از زنان ثروتمند است؟

زمان شما از حالا شروع می شود اما به یاد داشته باشید که جواب آزمون تشخیص زن ثروتمند در پایان صفحه قرار دارد.

 

.

.

.

.

.

.

.

 

 

پاسخ آزمون تشخیص زن ثروتمند: خانم سمت راست ثروتمند است. او ساعت برند طلایی در دست دارد و غلاده سگ او با جواهرت گران قیمتی تزئین شده است.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه