تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

یک بال و انتخاب کن و پیام امروز فرشتگان و بخون | تست شخصیت شناسی

یک بال انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته شما را راهنمایی می کند.

یک بال و انتخاب کن و پیام امروز فرشتگان و بخون | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 15314
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.همه ما در زندگی کسی را داریم که به ما کمک می کند و وقتی کسانی که دوستشان داریم پیش ما نیستند، میدانیم که د زندگی همیشه به ما کمک خواهند کرد.

همه ما در زندگی کسی را داریم که به ما کمک می کند و وقتی کسانی که دوستشان داریم پیش ما نیستند، میدانیم که در زندگی همیشه به ما کمک خواهند کرد. برخی از این یاران ( دوستان، خانواده، مشاوران، همکاران، راهنمایان معنوی، عزیزان ما که دیگر در این دنیا نیستند و یا حتی فرشتگان) هستند.

هر کسی فرشته ای دارد که او را راهنمایی می کند. در این تست روانشناسی یک جفت بال فرشته را انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته در حال حاضر به شما کمک می کند.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

 شماره یک: فرشته رافائل

او شفا دهنده است و به کسانی که دیگران را شفا می دهند و کسانی که به شفا نیاز دارند کمک می کند. همچنین از کسانی که مرتب سفر می کنند محافظت می کند. رنگ های مرتبط با فرشته رافائل ، زرد است. برای ارتباط با این فرشته از رایحه بادیان و اسطوخودوس استفاده کنید.

شماره دو: فرشته میکائیل

او بزرگ ترین فرشته محافظ است. با تاریکی مبارزه می کند و از افرادی که در زمینه خدماتی کار می کنند محافظت میکند. همچنین در دوره های انتقال و رشد به شما کمک می کند. رنگ های آن قرمز و طلایی است. برای ارتباط با او از کندر استفاده کنید.

 شماره سه: فرشته جبرئیل

به عنوان نگهبان یا محافظ روح شناخته می شود. به کودکان، زنان باردار، افرادی که در زمینه های ارتباطی کار می کنند ، افراد خلاق ، نویسنده ها و مشاوران کمک می کند. رنگ های او آبی و نارنجی است. برای ارتباط با او از رایحه یاس استفاده کنید.

 شماره چهار: فرشته اوریل

این فرشته به ما کمک می کند با اجدادمان ارتباط برقرار کنیم، صلح و عدالت را به ارمغان می آورد و با تصویر ذهنی به ما کمک میکند که راه حل چالش ها ومشکلاتمان را پیدا کنیم. رنگ های او، قهوه ای و سبز است. برای ارتباط با او، از بابونه و چوب صندل استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه