تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر خسیسی | تست شخصیت شناسی

در تست شخصیت امروز سعی شده است مبحث خساست و سخاوتمندی افراد به چالش کشده شود.

بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر خسیسی | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 14893
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

تست شخصیت امروز مسئله سخاوت و بخشش را بررسی میکند. زندگی با فرد خسیس چالش برانگیز است. هر وقت که پیشنهاد خرید چیزی یا رفتن به رستورانی را می دادم با دلایل به ظاهر منطقی و عقلانی من را راضی می کرد که آن جنس را نخرم یا آن رستوران نرویم اوایل فکر می کردم خیلی مقتصده بعد دیدم نه کمی بیشتر از این حرفا دارد خساست به خرج می دهد کمی بعد دیدم آنقدر در مورد مسائل مالی حساسیت نشان می دهد که گاه از کوره در میروم، به نظر شما با چنین فردی می شود زندگی کرد؟

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. خساست در شیوه خرج و پس‌انداز کردن، رفتارهای فردی و اجتماعی، ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران، گوشه‌گیری، امتناع از حضور در جمع، توجه بیش از حد به رفتارهای دیگران و بررسی رفتارهای آنها به قصد انتقاد و … مشاهده می‌شود.

حالا بگو در اولین نگاه در تصویر چه دیدی؟

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت گیتار و خرس

خرس

در تحلیل پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید بگوییم شما فردی فداکار و مهربان هستید . همیشه نگران اطرافیانتان هستید وقتی دچار ناراحتی و مشکلی میشوید کمتر پیش می آید از کسی درخواست کمک کنید و گوشه گیر می شوید. شما از جمله افراد سخاوتمندی هستید که بدون هیچ توقعی می بخشید.

گیتار

اما اگر گیتار را دیدید باید بگوییم شما فردی برونگران هستید البته کمی مغرور و از شنیدن فرمان و دستور بیزارید. شما به سرعت با غربیه ها ارتباط برقرار میکنید. شما در قید و بند هیچ قانونی نیستید و همه چیز را آنطور که دوست دارید پیش می برید. اما در بخشیدن داشته هایتان کمی محتاط هستید حتی شاید در زدن یک لبخند هم گاهی خست به خرج می دهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه