تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط باهوش ها بچه خرابکار و تو 5 ثنیه پیدا میکنند | تست هوش

اگر خیلی تیزبینی بچه خرابکار را لو بده و تحویل ماردش بده.

فقط باهوش ها بچه خرابکار و تو 5 ثنیه پیدا میکنند | تست هوش
کدخبر : 14876
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

بخش تفریح و سرگرمی هر روزه با تست ها و معماهای جذاب و چالش بر انگیز در خدمت شما عزیزان است. در حالی که شاید برخی ها فکر می کنند حل کردن این معماها چیزی جز هدر دادن وقت نیست، تحقیقات ثابت کرده است که روزانه حل کردن 2 یا 3 معما می تواند تاثیر عمیقی بر عملکرد مغز شما داشته باشد. بنابراین، بخش ما امروز آزمون دانش آموز دروغگو را برای شما آماده کرده ایم که در آن شما باید تشخیص دهید کدام یک از دانش آموزان جمله روی تخته را نوشته است.

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

آزمون ها و بازی های فکری یکی از ساده ترین شیوه ها برای آزمایش و محک زدن مغز است. زیرا برای حل آن‌ها شما باید خارج از چهارچوب فکری خود عمل کنید. به هر حال، اگر به این بخش مطلب رسیده اید، یعنی هنوز به دنبال پاسخ آزمون دانش آموز دروغگو سرگردان هستید. اگر چنین است، برای دیدن جواب تصویر زیر را مشاهده کنید:

 

 

.

.

 

 

بچه شماره دو

این دختر مسئول بی نظمی اتاق است. رنگ روی دستانش نشان میدهد که او مقصر است و مادرش را دلداری میدهد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه