قیمت سکه و طلا امروز | سکه و طلا امروز در بازار

قیمت سکه امروز در بازار | قیمت سکه امروز چند؟

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

قیمت سکه امروز در بازار | قیمت سکه امروز چند؟
کدخبر : 14855
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

امروز دوشنبه ۸ اسفند تا لحظه تنظیم این خبر در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۸ میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

علاوه بر این، در مرکز مبادله طلا و ارز در لحظه انتشار این گزارش، قیمت هر اسکناس دلار ۴۳ هزار و ۹۲ تومان و قیمت حواله دلار ۳۷ هزار و ۴۷۱ تومان کشف شد.

از امروز علاوه بر قیمت‌های اسکناس و حواله دلار، قیمت اسکناس و حواله یورو و درهم نیز در سایت بازار متشکل درج شده است؛ بر همین اساس نیز نرخ اسکناس یورو ۴۵ هزار و ۴۵۲ تومان، و نرخ حواله یورو ۳۹ هزار و ۵۲۳ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم ۱۱ هزار و ۷۳۳ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۰۳ تومان اعلام شده است.

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳۳میلیون  و ۷۰۰ هزار

 سکه تمام طرح قدیم(امامی) ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار  

 نیم سکه بهار آزادی ۱۸میلیون 

 ربع سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار

 سکه یک گرمی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار

 اونس جهانی طلا ۱۸۰۹ دلار

 طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۸۲۳ هزار

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه