تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها تو8 ثانیه صاحب سگ و پیدا میکنند | تست هوش

اگر باهوشی پس بگو صاحب سگ کیست؟

فقط نابغه ها تو8 ثانیه صاحب سگ و پیدا میکنند | تست هوش
کدخبر : 14833
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

آزمون شناسایی صاحب سگ: اگر به دنبال راهی برای محک زدن ضریب هوشی خود هستید پس آزمون شناسایی صاحب سگ را انجام دهید. در این معمای چالش بر انگیز شما باید نظر به نشانه های موجود در تصویر صاحب سگ را تشخیص دهید. در تصویر 3 پسر وجود دارد که به یک سگ زیبا نگاه می کنند. اما فقط یکی از پسر ها صاحب سگ است. اکنون ما ذهن شما را به چالش می کشیم تا صاحب سگ را شناسایی کنید.

ما انسان‌ها عاشق معماها هستیم. دلایل متفاوت و اغلب ناشناخته ما را به سوی حل یک معما سوق می دهد و زمانی که پاسخ را می‌یابیم، در بدن ما آدرنالین ترشح می شود. این برای مغز چالش برانگیز است، و هنگامی که یک معما را حل می کنیم، حس خوبی به ما دست می دهد، انگار که به نتیجه رسیده‌ یم!؟ بازی های فکری و معماهای مانند آزمون شناسایی صاحب سگ، مغز را تمرین می‌دهند و به توسعه و ایجاد روش‌های متفاوت و انعطاف پذیرتر تفکر کمک می کنند. برخی از آن‌ها آسان هستند و برخی دیگر مانند آزمون شناسایی صاحب سگ دشوار هستند. اما همه آن‌ها به مغز شما تمرینی سرگرم کننده و بسیار جذاب می دهد.

آیا می توانید صاحب سگ را تشخیص دهید؟ تصویر یک سگ را در میان سه پسر نشان می دهد. هر سه پسر با شور و اشتیاق زیادی به سگ نگاه می کنند. با این حال فقط یکی از آن‌ها صاحب سگ است. آیا می توانید با یک نگاه به تصویر بگویید جه کسی صاحب سگ است؟ کارشناسان می گویند فقط افراد باهوش می توانند آزمون شناسایی صاحب سگ را حل کنند. شما چطور؟ پس فقط یک راه برای دانستن وجود دارد، شانست را امتحان کن.

 

برای ساده تر شده آزمون شناسایی صاحب سگ، پیشنهاد می کنیم قبل از این که شروع کنید، لحظه ای چشمان تان را ببندید و خوب تمرکز کنید. بعد با حواس جمع تصویر را بررسی کنید.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست هوش

اگر از توانایی های هوشی خوبی برخوردار باشید، مطمئنا آزمون شناسایی صاحب سگ را حل کرده اید. اما اگر تا هنوز موفق نشدید نگران نباشید، برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

صاحب سگ پسر وسطی است، کسی که موهای قرمز و پیراهن آبی دارد. اگر دقت کنید متوجه می شوید او تنها کسی است که نمی خواهد سگ را از روی کنجکاوی نوازش کند.

 

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه