تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو خمیردندان و چه جوری فشار می دی تا بهت بگم چه شخصیتی داری | تست شخصیت شناسی

آیا می‌دانستید مدل فشار دادن خمیر دندان شخصیت شما را بر ملا می‌کند؟

بگو خمیردندان و چه جوری فشار می دی تا بهت بگم چه شخصیتی داری | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 14754
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

روانشناسان بر این باور هستند ۴۰ درصد رفتارهای آدمی آگاهانه نیست و بر اساس ضمیر ناخودآگاه و عادت‌های او صورت می‌گیرد.

بسیاری از رفتارهای روزانه مردم را کارهایی تشکیل داده که بدون هیچ فکر و تاملی انجام می‌شوند و همین‌ها می‌توانند رازهای زیادی در مورد شخصیت آنها را بر ملا سازند.

در همین راستا، برخی کارشناسان رفتارشناسی اعتقاد دارند از روی فرم و شکل فشار دادن تیوب‌های مختلف همچون تیوب خمیردندان می‌توان مشخص کرد فرد چگونه شخصیتی دارد.

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید.

.

.

.

.

.

.

.

۱- سعی می‌کنید تیوب خمیردندان را سالم و بدون فشردگی نگه دارید

شما انسانی کاملا مقتصد، صرفه‌جو و منظم هستید و همان‌قدر که به متعلقات خود توجه دارید، نگران و حامی اطرافیان خود نیز هستید. از آنجا که شخصیت کاملا ایده‌آل‌گرایی دارید، دوست ندارید چیزی را هدر بدهید و به همین خاطر از داشته‌های خود تا آخرین میزان آن استفاده می‌کنید. شما همچنین بسیار سخت‌کوش و متعهد هستید و اطرافیان می‌توانند کاملا مطمئن باشند کاری که به شما سپرده می‌شود، به درست‌ترین روش ممکن انجام می‌شود. اگر عادت دارید خمیردندان را به این صورت فشار دهید، یعنی خانه و زندگی بسیار تمیز  و مرتبی دارید و همه وسایل سر جای خود هستند.

۲- خمیر دندان را از وسط فشار می‌دهید

شما فردی واقع‌بین و فعال هستید که تقریبا بیشتر مواقع عجله دارید. نمی‌توان گفت که انسانی منظم و مرتب هستید اما اگر با چالش در زندگی مواجه شوید این توانایی را دارید که همه اوضاع را سر  سامان دهید و راه‌حل درست را پیدا کنید.  شما فردی بسیار اجتماعی هستید، دوستان زیادی دارید و اغلب مواقع اطرافتان پر از آدم است. این توانایی را دارید که به راحتی میان زندگی و شرایط احساسی خود تعادل برقرار کنید.

۳- خمیردندان را از بالا فشار می‌دهید

شما انسانی مصمم، سرسخت و لجباز هستید و اگر اراده کنید چیزی را بدست بیاورید، حتما آن را به دست خواهید آورد. تقریبا بدبین هستید و خیلی سخت به دیگران اعتماد می‌کنید. اغلب ترجیح می‌دهید فقط به خودتان اعتماد و تکیه کنید. تا حد زیادی خودمحور و خودبین هستید و خودتان را بسیار دوست دارید. این صفات به خودی خود بد نیستند اما اگر از این ویژگی برای سواستفاده از دیگران به نفع خود استفاده کنید، باید بدانید که مورد نفرت اطرافیان قرار خواهید گرفت.

۴- خمیردندان را از انتها به صورت کاملا مرتب تا می‌کنید

شما از تنها ماندن لذت می‌برید. می‌توان گفت انسانی هنرمند و رویاپرداز هستید. گاهی اوقات اینگونه به نظر می‌رسد که در عالم درونی خود سیر می‌کنید و اصلا حواستان به اطراف نیست. شما فردی بسیار حساس، با شخصیت، آسان‌گیر، دلسوز، باملاحظه و بااستعدادی هستید. در عین حال می‌توانید دست‌ودل‌باز و صادق نیز باشید. بیشتر مواقع افکار و ایده‌های جالبی دارید که می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید.

۵- از هر جا که دستتان بیاید خمیردندان را فشار می‌دهید

اگر در استفاده از خمیردندان الگوی خاص را رعایت نمی‌کنید و هر بار از هر جا که دلتان می‌خواهد آن را فشار می‌دهید، باید بدانید که انسانی بسیار خلاق و هنرمند هستید. شما می‌توانید از جهات مختلف به دنیا نگاه کنید. برای شما چندان آسان نیست که منظم و تمیز باشید. همچنین برایتان سخت است برای آینده و انجام کارهای خود برنامه‌ریزی کنید. اما در عوض، فردی بسیار مثبت‌اندیش و روشن‌فکر هستید و ممکن است خیلی سریع تغییر مود دهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه