تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو کدوم سایه مرموزتره تا بگم شخصیت پنهانت چیه | تست شخصیت شناسی

کدامیک مرموزتر از دیگری است!؟

بگو کدوم سایه مرموزتره تا بگم شخصیت پنهانت چیه | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 14445
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

شما در تست شخصیت شناسی اشباح می توانید پنهانی ترین ویژگی های شخصیتی خود را بشناسید.

به نظر شما شخصیت کدام یک از این چهار شبخ یا سایه زن یا مرد، مرموز تر است. با تست شخصیت شناسی اشباح با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

زن تصویر شماره 1- زن

اگر در تست شخصیت شناسی اشباح گزینه اول از نظر شما مرموزترین بین افراد است، باید بگوئیم که شما همیشه یک قدم جلوتر از بقیه هستید. حتما زیاد این جمله را شنیده اید که فقط یک نگاه می‌تواند چیزهای زیادی را در مورد یک شخص نشان دهد. شما می‌توانید بدون مشکل دیگران را شناسایی کنید و به عبارت دیگر آنها را بخوانید. اگر کسی بخواهد شما را فریب دهد، قطعا دچار اشتباه می شود. زیرا شما به خوبی از حرکات و رفتارهای او آگاه هستید . چرا که قبلا او را شناسایی و شناخته اید.

 

 تصویر شماره 2 - مرد

شما از کسانی هستید که به خود اجازه می دهید با شهود خود هدایت شود، زیرا این مسئله می تواند شما را به تصمیم درست راهنمایی کند. شما همچنین به جزئیاتی توجه می کنید که دیگران نمی توانند درک کنند. به این ترتیب شما به خوبی بر حواس خود تسلط دارید. در عین حال باید بگوئیم که شما می توانید درست را از نادرست تشخیص دهید، اما این خطر وجود دارد که دیگران بخواهند از شما سوء استفاده کنند، بنابراین باید نه گفتن را یاد بگیرید.

تصویر شماره 3-زن

در تست شخصیت شناسی اشباح اگر این گزینه را انتخاب کردید باید گفت که شما آشنایی خوبی با زبان بدن پیدا کرده اید. زبان بدن تخصصی است که به شما این امکان را می دهد تا ببینید کسی در یک لحظه چه چیزی را پنهان می کند. افرادی که شما را می شناسند، نمی توانند به شما دروغ بگویند و شما همیشه فقط با یک کلمه خواهید فهمید که چه چیزی می خواهند. به شما توصیه می شود که کشف کنید که چه نوع تأثیری بر دیگران می گذارید.

تصویر شماره 4 -مرد

شما این توانایی را دارید که کاملاً گوش کنید و لحن افراد را متمایز کنید. این موضوع به شما این امکان را می دهد که وقتی راست می گویند یا دروغ می گویند رمزگشایی کنید. شما موجود درخشانی هستید و تمایل دارید به راحتی در حرفه ای که در آن کار می کنید، ادامه دهید، اما مهم این است که یاد بگیرید آرام باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه