تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

اگه تو 5 ثانیه بگی چه کسی نابینا نیست یعنی خیلی نابغه ای | تست هوش

چه کسی نابینا نیست؟

اگه تو 5 ثانیه بگی چه کسی نابینا نیست یعنی خیلی نابغه ای | تست هوش
کدخبر : 14391
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

 آیا می توانید در این تصویر تشخیص دهید چه کسی کور نیست؟ با انجام این معما، ضریب هوشی و قدرت مغز خود را محک بزنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تشخیص دهید کدام یک از افراد موجود در تصویر نابینا نیست.

 

در تصویر بالا شما می توانید 4 شخص را ببیند که ظاهرا نابینا به نظر می رسند. در تصویر 3 نفر نابینا است و یک نفر تظاهر به نابینا بودن می کند. اکنون ما از شما می خواهیم تا نظر به شواهد موجود در تصویر بگویید چه کسی نابینا نیست. برای رسیدن به جواب شما باید تصویر را با دقت بررسی کرده و با استفاده از مهارت های هوشی خود معمای فرد نابینا را حل کنید. این چالش دشوار است، اما نگران نباشید چون جواب در پایان صفحه قرار دارد.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

افرادی که نابینا هستند به اندازه افراد بینا در هنگام خواب رویاهای واضحی را تجربه می کنند. تفاوت این است که رویاهای آن‌ها بیشتر مربوط صداها، بوها و مزه ها است. نتایج یک تحقیق در دانمارک نشان می دهد که افرادی که نابینا هستند باید کابوس های بیشتری را نسبت به همتایان بینای خود تحمل کنند.

.

.

.

.

.

 

 

آیا توانستید تشخیص دهید چه کسی نابینا نیست؟ اگر بله، پس واقعا چشمان تیزبین و ضریب هوشی بالایی دارید. به هر حال، برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • محسن
    0

    سلام من معمارو پیدا کردم شماره ۱

روی خط رسانه