اخبار روز| اخبار ورزشی| علی کریمی

ستاره اسبق تیم ملی و پرسپولیس به شایعات حول حضور در هیات مدیره این باشگاه واکنش نشان داد.

کدخبر : 1432
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

علی کریمی از جدیدترین اسامی است که نامش حول مدیریت این باشگاه به گوش می‌رسد. ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها که بعد از تجربه کوتاه مدت در مربیگری وارد بخش مدیریت شد، یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال نیز بود که نتوانست به این صندلی دست یابد. او البته در همان مقطع مدعی شد از این پس در بخش مدیریت کار خود را دنبال خواهد کرد. اکنون بحث حضور وی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس داغ شده تا با واکنش وی همراه شود.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در واکنش به شایعه حضورش در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تاکنون هیچ کسی در این زمینه با بنده صحبتی نداشته و این موضوع فقط در حد شایعه است.

وی در واکنش به این سوال که اگر به شما پیشنهاد حضور در هیات مدیره پرسپولیس به صورت رسمی ارائه شود آیا آن پیشنهاد را می پذیرید، گفت: بر کسی پوشیده نیست که پرسپولیس جایگاه ویژه ای در قلب من دارد و کنار این تیم بودن برای هر پرسپولیسی افتخار بزرگی است اما صادقانه می گویم که در شرایط کنونی بنده علاقه ای به حضور در هیات مدیره باشگاه را ندارم و فقط برای باشگاه بزرگ پرسپولیس آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

علی کریمی در پاسخ به این سوال که از بین نامزدهایی که به عنوان گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس معرفی می‌شوند، کدام گزینه را شایسته این پست می دانید ، تاکید کرد: در روزهای اخیر گزینه‌های متعددی مطرح شده‌اند اما بنده معتقدم که در شرایط کنونی مدیرانی که تجربه مدیریت در فوتبال داشته‌اند راحت‌تر و بهتر می‌توانند در باشگاه بزرگ پرسپولیس کار کنند. پرسپولیس جایی نیست که مدیران بی‌تجربه در فوتبال وارد آن شوند و در واقع اینجا نباید سکوی آزمون و خطای افراد شود.

خوشبختانه پرسپولیس در سال‌های اخیر سیر صعودی خوبی داشته و برای تداوم موفقیت‌ها باید مدیرعاملی انتخاب شود که شناختش از فوتبال کافی باشد. از بین گزینه‌های مطرح‌شده من معتقدم که دکتر محمد دادکان و حبیب کاشانی برای مدیرعاملی پرسپولیس گزینه‌های بهتری هستند.

کریمی خاطرنشان کرد: امیدوارم که فوتبالی ما به سمتی برود که مدیران فوتبالی بتوانند با اختیارات کامل کمک حال فوتبال باشند و به نظرم فوتبالی ها درک بهتری از فوتبال و مشکلات آن دارند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه