تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو اول تو عکس چی دیدی تا بهت بگم به چی فوبیا داری | تست شخصیت شناسی

تست شخصیت امروز به شما می گوید ترس های پنهانی در ذهن شما چیست.

بگو اول تو عکس چی دیدی تا بهت بگم به چی فوبیا داری | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 14124
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

در تست شخصیت امروز به ترس های پنهانی ذهنتان که همیشه با شما همراه است پرداخته می شود . در واقع فوبیا به واکنش و یا ترس بیش از حد و غیر منطقی گفته می شود. اگر دچار فوبیا هستید ، هنگام رو به رویی با منبع ترس خود دچار احساسات وحشت بیش از اندازه می شوید. ترس اشخاص می تواند از مکان، موقعیت و یا اشیاء خاصی باشد. بر خلاف اختلالات استرس و اضطراب ،‌ فوبیاها حتما با یک منبع خاصی در ارتباط هستند.

تست شخصیت سیب و پروانه

حالا بگویید در تصویر چه دیدید؟

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت سیب و پروانه

۱. چاقو:

تحلیل پاسخ تست شخصیت امروز شما این است که اگر چاقو را دیدید نشان میدهد بزگترین ترسی که در ضمیر ناخودآگاه شما جا خوش کرده است ترس از بیمار شدن مخصوصا بیماری های لاعلاج است. و یاحتی شما همیشه از این می ترسید که عزیزترین آدم ها در زندگی شما هم دچار بیماری شوند .

۲. کرم شب تاب:

 تفسیر پاسخ شما به تست شخصیت امروز جالب است اگر در نگاه اول کرم شب تاب را دیدید نشان میدهد شما در ناخودآگاه ذهنتان از ارواح و مسائل ماورالطبیعه می ترسید و همیشه از شنیدن این مسائل ترس همه وجودتان را می گیرد و  کلافه میشوید.

۳. پروانه:

اگر پروانه را دیدید نشان میدهد شما یک فرد عاشق پیشه و اهل خانواده هستید و بزرگترین ترس شما خیانت شریک عاطفیتان و عشقتان در زندگی هست. در عاشقانه ترین لحظات زندگیتان همیشه این ترس را باخود به همراه دارید.

۴. سیب:

اما اگر در اولین نگاه سیب را دیدید نشان میدهد شما همیشه از این می ترسید که به سختی و با بیماری بمرید. چگونه مردن همیشه برای شما سوال است مخصوصا اگر با یک بیماری سخت بخواهید این زندگی را ترک کنید فکر شما را به خود مشغول کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • عرفان
    0

    مکس،کرم،چاقو،سیب،پروانه

  • 0

    خیییلیی جالب بود دقیقا واسه من همینه

روی خط رسانه