مدارس تعطیل شد | تعطیلی مدارس این استان ها

ادارات و بانک های البرز تعطیل شد.

مدارس تعطیل شد | تعطیلی مدارس این استان ها
کدخبر : 13433
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز گفت: همه ادارات و سازمان ها و بانک های البرز بجز شعب کشیک فردا تعطیل است. نهادهای خدمت رسان همچنان به کار خود ادامه می دهند.امتحانات نهانی دانش آموزان و دانشجویان به قوت خود باقی است.

کاوه حدادپور با اعلام این خبر اظهار کرد: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز به پیشنهاد قرارگاه مدیریت جهادی استان با هدف مدیریت مصرف گاز فردا (چهارشنبه ) تعطیل است.

وی ادامه داد: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز  با هدف مدیریت مصرف گاز فردا (چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ ) تعطیل است.

حداد پور تصریح کرد: امتحانات نهایی دانش آموزان و دانشجویان البرز به قوت خود باقی است.

وی متذکر شد: کلیه دستگاه ها از لحظه دریافت خبر موظف هستند وسایل گرمایشی خود را تا صبح شنبه خاموش نمایند.

صفی الله کرامتی افزود: فعالیت ادارات استان به غیر از بانک ها، دستگاه های خدمات رسان و امدادی فردا نیز از ساعت ۹ شروع می شود.

وی همچنین گفت: امتحانات سایر مقاطع تحصیلی فردا چهارشنبه در مدارس دایر است و مقاطع ابتدایی نیز به صورت مجازی برگزار می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: این تصمیم در پی سرمای شدید هوا و با هدف صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی اتخاذ شده است.

طبق اعلام هواشناسی،طی ۲۴ ساعت گذشته زنجان و همچنین آذربایجان شرقی با دمای منفی ۱۰ درجه سردترین مراکز استانی بودند.

فردا چهارشنبه ۲۱ دی مدارس و ادارات برخی از استان‌ها تعطیل شد

جزئیات تعطیلی فردا چهارشنبه ۲۱ دی در برخی از استان‌ها اعلام شد.

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: فعالیت‌های آموزشی کلیه دوره‌های تحصیلی نوبت صبح و عصر فردا به دلیل بارش برف و برودت هوا در شهر اردبیل غیرحضوری شد.

حسن اسکندرزاده، اظهار کرد: فعالیت‌های آموزشی کلیه دوره‌های تحصیلی نوبت صبح و عصر به دلیل بارش برف و برودت هوا در شهر اردبیل روز سه‌شنبه به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه کلیه امتحانات داخلی به زمان دیگری موکول خواهد شد، افزود: معلمین و مربیان آموزش و پرورش در شبکه شاد تدریس دروس را با حضور دانش آموزان پیگیری خواهند کرد.

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: هیچ فعالیتی در هیچ پایه‌ای در شهرهای استان به صورت کامل تعطیل نیست و در صورت تشدید برودت هوا اطلاعیه تعطیلی سایر شهرستان‌ها متعاقباً اعلام می‌شود.

بر اساس تصمیم کارگروه سوخت آذربایجان غربی، مبنی بر پیش بینی برودت هوا و افت شدید دما و صرفه جویی در مصرف انرژی، تمامی مدارس استان آذربایجان غربی سه شنبه و چهارشنبه (۲۰ و ۲۱ دی ماه) غیرحضوری و آموزش از طریق شبکه شاد انجام خواهد پذیرفت.

امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار خواهد شد و امتحانات داخلی لغو و زمان برگزاری متعاقبا از طریق مدیران مدارس به دانش آموزان و اولیاء اطلاع رسانی خواهد شد.

تاخیر در آغاز به‌کار ادارات و مدارس چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری به‌علت برودت هوا و شرایط جوی نامناسب ادارات و مدارس چهارمحال و بختیاری در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

به‌گزارش روابط‌عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، باتوجه به برودت هوا و شرایط نامساعد جوی، همچنین به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز، انرژی و کاهش مخاطرات اقلیمی حسب موافقت استاندار کلیه ادارات، سازمان ها، نهادها، ارگان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها، مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی سراسر استان( مشمول تعطیلی پنجشنبه‌ها) به استثنای ادارات خدمات‌رسان و مراکز بهداشتی و درمانی سه شنبه مورخ بیستم دیماه و چهارشنبه مورخ بیست و یکم دیماه ساعت شروع کار اداری با تاخیر و از ساعت ۹ صبح است.

همچنین به اطلاع دانش‌آموزان عزیز، اولیا محترم و فرهنگیان گرامی می‌رساند؛ باتوجه به بارش برف و باران و برودت هوا، روز سه شنبه ۲۰ دی ماه، کلیه مدارس استان فعالیت‌ آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر، از ساعت ۹صبح آغاز خواهند کرد، همچنین مدارس در نوبت بعد از ظهر یک ساعت زودتر تعطیل خواهند شد.

جزئیات لغو امتحانات مدارس در پنجشنبه ۲۲ دی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به لغو امتحانات مدارس در پنجشنبه ۲۲ دی و برگزاری آنها در زمان دیگر گفت: ادارات در این روز دایر هستند و تمامی دورکاری‌ها لغو است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه