آناشید حسینی مادر شد

عکسی از آناشید حسینی در فضای مجازی منتشر شده که شایعه زیادی برای این بلاگر داشته است.

آناشید حسینی مادر شد
کدخبر : 13166
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سیده آناشید حسینی, (anashid hoseini) متولد ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز طراح لباس است. فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است ، اما به خاطر علاقه اش وارد حوزه طراحی لباس شد.

در خانواده پنج نفره به دنیا امده یک برادر و یک خواهر به نام احلام دارد و اصالتا اهوازی می باشد. او به تازگی در کنار لاین کژوال ، شوروم عروس خود را افتتاح کرده است. آناشید به دلیل طراحی های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

برند ثبت شده توسط ایشان هیبا می باشد که هم اکنون در دپارتمان استور یوتوپیا واقع در خیابان فرشته است آناشید حسینی در زمینه تولید و فروش لباس های کژوال و لباس عروس در حال فعالیت می باشد.

اناشید در سال ۹۸ با امیرمحسن مرادیان پسر مرتضی مرادیان سفیر ایران در کشور دانمارک ازدواج کرد. البته این ازدواج زیاد دوامی نداشت و بعد از یک سال به جدایی انجامید.

آناشید حسینی

بر اساس اعلام برخی رسانه ها، آناشید حسینی این دختر 31 ساله تا کنون 3 بار ازدواج رسمی داشته. شاهین فلاح (همسر اول)؛ امیرحسین مرادیان (همسر دوم) و امین رضا چلپیانلو (همسر سوم)

آناشید حسینی مدتی پیش با محسن مرادیان فرزند مرتضی مرادیان سفیر ایران در کشور دانمارک نامزد کرده بود که طی مراسم مجلل و با شکوه در دانمارک با حضور تعدادی از چهره های مشهور سیاسی جشن ازدواجشان را برگزار کردند.

امیر محسن مرادیان روز 20 مهر 1399 با انتشار متنی به انتقاد از سید مهدی صدرالساداتی روحانی افشاگر در مورد اتفاقات زندگی اش پرداخت. او در این متن اعلام کرد فشارهای های وارده بر همسر و جو روانی ایجاد شده توسط مرد که عامل آن این روحانی بود باعث شد زندگی اش به جدایی ختم شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه