وام بانکی | وام فوری

وام بانکی 200 میلیونی با بازپرداخت 7 ساله | دریافت وام 200 میلیون تومانی کم سود

شرایط وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت با سود 7 درصد اعلام شد.

وام بانکی 200 میلیونی با بازپرداخت 7 ساله | دریافت وام 200 میلیون تومانی کم سود
کدخبر : 11836
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​ وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام بانکی به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام بانکی و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام بانکی می پردازیم.

وام بانکی

در این طرح شما می‌توانید با ایجاد میانگین حساب ۲، ۴ و ۶ ماه علاوه بر دریافت سود سپرده ۲٪، تسهیلات با سود ۷٪ دریافت کنید. بازپرداخت این تسهیلات ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماه برحسب مدت ماندگاری سپرده است. همچنین ضریب برابری این تسهیلات بین ۱۵٪ تا ۱۰۰٪ است. برای ضمانت نیز یک ضامن رسمی یا کاسب دارای جواز کسب به علاوه یک سفته یا چک مورد قبول است. همچنین سقف این تسهیلات برای اشخاص حقیقی ۲۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۲میلیارد تومان در نظر گرفته شده است

بانک تجارت

نام وام

پویا برتر

سود

7 %

سقف وام

200 میلیون تومان

برای اشخاص حقیقی ۲۰۰ میلیون و برای اشخاص حقوقی ۲ میلیارد تومان است

نوع ضمانت

ضامن رسمی

اعتبار شغلی

برای ضمانت این تسهیلات یک ضامن رسمی یا یک کاسب با جواز کسب به علاوه یک سفته یا چک مورد قبول است

نیاز به سپرده

حساب سپرده لازم

کوتاه مدت عادی

سود سپرده

2 %

مدت زمان خواب سپرده

2 ماه

حداقل ۲ و حداکثر ۶ ماه

مسدودی سپرده

نسبت مبلغ وام به میزان سپرده

100

این نسبت برحسب مدت ماندگاری سپرده و بازپرداخت ۱۵ تا ۱۰۰ درصد است

حداکثر زمان بازپرداخت

36 ماه

حداقل زمان بازپرداخت ۱۲ و حداکثر آن ۳۶ ماه است.

قسط وام

6,175,419 تومان

کل سود وام

22,315,097 تومان

مجموع رقم وام و سود

222,415,097 تومان

سپرده جداگانه

-

هزینه‌های جانبی

۲۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبار سنجی

شرایط و مقررات

وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

 جزئیات بیشتر درباره این تسهیلات را می‌‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

شرایط سپرده

شرایط تسهیلات

نوع سپرده خواب سپرده (ماه) بازپرداخت تسهیلات نرخ سود ضریب تسهیلات

کوتاه مدت با سود ۲٪

۲

۱۲

۷%

۳۰%

۲۴

۱۵%

۴

۱۲

۶۰%

۲۴

۳۰%

۶

۱۲

۱۰۰%

۲۴

۵۰%

۳۶

۲۵%

وام بانکی

بهتر است بدانید در حال حاضر امکان ثبت نام وام یارانه ۱۰ میلیونی در هیچ سایتی وجود ندارد و برخی از این اخبار شایعه می‌باشد. طبق مصوبه بانک مرکزی یارانه نقدی جزء مواردی است که بانک‌ها می‌توانند به عنوان ضامن وام از متقاضیان درخواست نمایند اما معمولا بیشتر بانک‌ها وام با ضمانت یارانه پرداخت نمی‌کنند. در ادامه بانک‌هایی که پرداخت وام یارانه ۱۰ میلیون تومانی را در دستور کار خود قرارداده اند بررسی می‌کنیم.

اگر قصد دریافت وام ده میلیون تومانی یارانه دارید باید بدانید در حال حاضر بانک‌های قرض الحسنه در قالب وام ضروری این وام را پرداخت می‌کنند. یکی از بانک‌های پیشرو در پرداخت وام بدون ضامن یارانه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت می‌باشد که با ضمانت یارانه و با سود صفر درصد و فوری طی ۲۴ ساعت وام یارانه پرداخت می‌نماید. این بانک وابسته به کمیته امداد می‌باشد. هدف صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از پرداخت وام با یارانه گره گشایی و کمک به افراد کم برخوردار جامعه می‌باشد.

ثبت نام غیر حضوری وام ۱۰ میلیون تومانی یارانه

همان طور که در قسمت قبل گفته شد امکان ثبت نام غیر حضوری وام یارانه ۱۰ میلیون تومانی وجود ندارد. به تازگی کلاهبرداران با ارسال پیام با موضوع وام یارانه و درخواست ارسال شماره ملی و شماره تماس قصد سوءاستفاده از شما را دارند. توصیه می‌شود به این پیامک بی اعتنا باشید.

براساس تحقیقات انجام شده ثبت نام غیر حضوری وام ده میلیونی یارانه از طریق سایت https://refahi.ir/ نیز انجام نمی‌شود و این سایت ویژه استعلام وضعیت پرداخت یارانه و گزارش مبالغ یارانه نقدی می‌باشد.

وام یارانه ویژه سرپرستان خانواری که یارانه نقدی دریافت می‌کنند می‌باشد و در حال حاضر فقط در شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران پرداخت می‌شود. کلیه افرادی که یارانه دریافت می‌نمایند می‌توانند از این وام استفاده کنند اما اولویت پرداخت با افراد زیر می‌باشد:

کارگشایی

ودیعه مسکن

تعمیرات ساختمان و احداث مسکن

اشتغال و کارآفرینی

تسهیلات درمانی و فرهنگی برای دانش آموزان و دانشجویان

بر اساس آنچه در مقاله خواندیم وام یارانه ۱۰ میلیون تومانی در حال حاضر فقط در استان تهران و در شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت می‌شود. به زودی این وام در تمام شهرهای ایران پرداخت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه