رئیس جمهور در پیام‌هایی جداگانه فرارسیدن روز ملی مالزی را به «عبدالله رعایه‌الدین المصطفی بالله شاه» پادشاه و «داتو سری اسماعیل صبری یعقوب» نخست وزیر این کشور تبریک گفت.

کدخبر : 10447
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

رئیس جمهور در پیام‌هایی جداگانه فرارسیدن روز ملی مالزی را به «عبدالله رعایه‌الدین المصطفی بالله شاه» پادشاه و «داتو سری اسماعیل صبری یعقوب» نخست وزیر این کشور تبریک گفت.

سید ابراهیم رئیسی در پیامی به «عبدالله رعایه‌الدین المصطفی بالله شاه» پادشاه مالزی با تبریک فرارسیدن روز ملی این کشور تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های فراوان همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و مالزی، از گسترش روابط دوجانبه و چندجانبه در همه حوزه‌ها استقبال می‌کنیم و امیدوارم تعمیق روابط دو کشور، نقش مهمی در تأمین منافع، وحدت و همبستگی میان ملت‌هایمان ایفا کند.

رئیس جمهور همچنین در پیامی به «داتو سری اسماعیل صبری یعقوب» نخست وزیر مالزی به منظور تبریک روز ملی کشورش، با ابراز خرسندی از روند رو به رشد مناسبات دو کشور اظهار امیدواری کرده است که در پرتو پیوندهای مشترک اسلامی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی، بیش از پیش شاهد گسترش و تقویت روابط دوستانه و برادرانه در راستای تامین منافع دو ملت و وحدت امت اسلامی باشیم.

تبریک روز ملی قرقیزستان از سوی رییس جمهور

رئیس جمهور در پیامی به «صادیر جاپاروف» رئیس جمهوری قرقیزستان، فرارسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم کشورش تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ملی جمهوری قرقیزستان به «صادیر جاپاروف» رئیس جمهوری و مردم این کشور تصریح کرده است: دو کشور همواره در جهت ارتقای سطح همکاری‌ها در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و در چارچوب منافع متقابل، تلاش‌های موثری داشته‌اند و امیدوارم با توجه به ظرفیت‌های مشترک بسیار خوب دو کشور، دستاوردهای بیشتری در مسیر گسترش و تعمیق تعاملات دوجانبه و چندجانبه کسب شود./ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه