مرد جوان به دلیل اختلاف بر سر ارثیه با برادر بزرگش، مرتکب جنایتی هولناک شد. او پس از درگیری با برادرش، او و پنج عضو خانواده برادرش را با شلیک گلوله کشت.

کدخبر : 10331
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​ صبح پنجشنبه شلیک چند گلوله سکوت روستای محمدقلی‌آباد نورعلی شهرستان دلفان استان لرستان را شکست. اهالی سراسیمه از خانه‌های خود بیرون آمده و رد صدا را گرفتند و به خانه یکی از اهالی رسیدند. در خانه باز بود.

چند بار صاحبخانه را صدا زدند اما جوابی نشنیدند. به همین دلیل به موضوع مشکوک و وارد خانه شده و با صحنه هولناکی رو‌به‌رو شدند. پیکر شش عضو خانواده غرق در خون روی زمین افتاده بود. پنج نفر در دم جان‌باخته بودند و یک عضو دیگر این خانواده مصدوم شده بود که او نیز پس از انتقال به بیمارستان جان باخت .با تماس اهالی دقایقی بعد تیمی از ماموران همراه دادستان و قاضی جنایی در محل قتل حاضر شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد آنها قربانی یک انتقام‌گیری هولناک شده‌اند و قاتل آنها را به رگبار بسته است.  زوج جوان و چهار فرزند دختر و پسرشان قربانیان این جنایت بودند. با شروع تحقیقات مشخص شد، پدر خانواده که مردی ۴۶ ساله بود، با برادر کوچکترش اختلاف داشت.

او بعد از تقسیم ارث پدری به دلیل خانه‌ای که به برادر بزرگترش رسیده‌، از او کینه به دل گرفته بود. با تمرکز تحقیقات روی این موضوع تیم جنایی دریافتند، عامل جنایت همان عموی خانواده است که بعد از ورود به خانه برادر بزرگش او را به همراه همسر و چهار فرزند دختر و پسرش کشته است. در کمتر از یک ساعت از این جنایت، قاتل در خانه‌ای ویلایی در روستایی دیگر شناسایی و دستگیر شد و به این جنایت با سلاح کلاشینکف و با انگیزه اختلاف بر سر ارثیه اعتراف کرد. تحقیقات بیشتر از او در پلیس آگاهی ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه