یکتا ناصر | اینستاگرام یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر محبوب سینما و تلوزیون ایران عکسی از پشت صحنه فیلم جدیدش منتشر کرده است.

کدخبر : 10160
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یکتا ناصر بازیگر زن سینما و تلوزیون ایران که یکی از بی حاشیه ترین بازیگران به شمار می آید.  همسر یکتا ناصر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. حاصل ازدواج یکتا ناصر با همسرش دختری به نام سوفیا است. یکتا ناصر به طور اتفاقی وارد سینما و تلوزیون و عرصه بازیگری شده است که در ادامه به زندگی خصوصی یکتا ناصر میپردازیم.

یکتا ناصر

بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی با عکس های جدید دونفره تا دخترش سوفیا و ماجرای فعالیت های اجتماعی تا ازدواج با همسر او را می خوانید.

بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش

یکتا ناصر متولد 12 آبان 1357 در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، بصورت اتفاقی وارد بازیگری شد و حالا همسرش نیز کارگردان است.

او 165 سانتی متر قد دارد.

خانواده یکتا ناصر

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است، یک برادر کوچکتر و یک خواهر بزرگتر از خود بنام نیکیتا دارد که عکاس می باشد.

بازیگری اتفاقی یکتا ناصر

در سال 1376 وقتی 19 سالم بود، یک روز یکی از دوستانم گفت باید خواهر 5 ساله اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست همراه او بروم.

من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم.

آنجا به من گفتند حالا که تا اینجا آمده اید شما هم یک فرم پر کنید، یک عکس پرسنلی هم که در کیفم بود را روی فرم گذاشت و تحویل دادم.

یکتا ناصر

چند وقت بعد تماس گرفتند و من را برای بازی در سریال شش قسمتی گل های کاغذی (سال 76) دعوت کردند که به این ترتیب وارد این عرصه شدم.

از تلویزیون تا سینما یکتا ناصر

بعد از اولین تجربه، سال 1377 دوباره در سریال عید آن سال ها بازی کرد تا اینکه سال 1380 با فیلم سینمایی ساقی بازی در سینما را نیز تجربه کرد.

شهرت تا سیمرغ یکتا ناصر

سریال اولین شب آرامش سال 84 کم کم چهره اش را مشهور کرد تا اینکه سال 1390 برای فیلم ‘یکی می خواد باهات حرف بزند’ سیمرغ نقش مکمل را گرفت.

یکتا ناصر

ازدواج یکتا ناصر

یکتا ناصر در اسفند 1394 وقتی 37 ساله بود با منوچهر هادی 41 ساله ازدواج کرد، آشنایی این دو با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه از سال 1390 شروع شد.

ثمره این زندگی یک دختر بنام سوفیا متولد آذر 1395 می باشد.

یکتا ناصر

خجالتی بودن یکتا ناصر

اینکه مردم در خیابان تو را می بینند و به تو محبت می کنند، حس لذت بخشی است البته من یک مشکل بزرگ دارم و آن خجالتی بودنم است.

آن روزهای اول نمی دانستم وقتی مردم مرا می شناسند و به من نگاه می کنند باید چه کار کنم، باید من به آنها سلام کنم یا آنها به من … (خنده).

یکتا ناصر : زود رنج شدم

فکر می کنم حرفه آدم به خصوص بازیگری می تواند روی نحوه زندگی و شخصیت او تاثیر بگذارد. این شغل خواه ناخواه آدم را حساس‌ تر و نکته‌ سنج‌ تر می کند.

فکر می کنم این زودرنجی را هم از شغلم وام گرفته‌ ام.

یکتا ناصر

مطالعه بازیگری یکتا ناصر

بعد از اینکه کار بازیگری را شروع کردم سراغ کتاب‌ های تخصصی، کارگردانی، فیلمنامه‌ نویسی، بازیگری و دوربین رفتم.

سپس بطوری حرفه ای شروع کردم به فیلم دیدن و از تجربیات اطرافیانم استفاده کردم.

از پرسپولیس تا دوست یکتا ناصر

اسمش را مادرش برگزیده و طرفدار پرسپولیس است.

در برخورد اول بسیار جدی و سرسخت به نظر می رسد اما بسیار مهربان می باشد، از آرام جعفری بعنوان یکی از دوستان صمیمی اش نام می برد.

محسن چاوشی، علیرضا قربانی و سالار عقیلی خواننده های مورد علاقه اش می باشند.

یکتا ناصر: سیاست تلویزیون را قبول ندارم

سریال های زیادی به من پیشنهاد می شود که بنا بدلایلی رد می کنم.

بخاطر سروکار داشتن تلویزیون با طیف گسترده ای از مردم رابطه خوبی باهاش دارم اما اینکه همه سیاست هایش را قبول دارم یا مورد رضایتم است، مسلما خیر.

امنیت ملی همه چیز نیست

این روزها انگار همه دچار روزمرگی شده ایم.

می گویند امنیت ملی ما حفظ شده، این مهم است اما همه چیز نیست، بخشی از نیاز جامعه استف ما به امنی روحی، اقتصادی و … هم نیاز داریم.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه