اسکوچیچ:

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: هیچ بهانه ای نمی آورم؛ ما قوی هستیم و همه تیم ها اینجا با ما رو به رو می شوند؛ اگر شما زمین را ببینید چیزی را می بنیید که من هرگز در زندگی ندیده ام.

کدخبر : 572
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و هنگ‌کنگ در دور برگشت مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: امیدوارم از منامه با ۱۲ امتیاز کامل برگردیم. تمام تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند.

وی در ادامه اضافه کرد: تیم هنگ کنگ تیم قابل احترامی برای ماست و بازی بسیار مهمی خواهد بود ولی نمی دانیم چه انتظاری باید داشته باشیم چون از پارسال این تیم بازی نداشته است.  هرچند تلاش کردیم و اطلاعات کمی توانستیم راجع به آنها جمع آوری کنیم. ما از بازی های خودمان میزبانی نمی کنیم. ما از afc خواستیم که زمین بازی را چک کند زیرا این بازی برای ما خیلی مهم است. اگر بحرین میزبان است پس حداقل باید زمین خوبی را مهیا کند ولی ما از این موضوع نا امید هستیم.

اسکوچیچ درباره شرایط زمین مسابقه گفت: من همین الان در مورد زمین صحبت کردم. این زمین واقعا خوب نیست. ولی می خواهم تمام تمرکز تیم من فقط روی بازی کردن باشد. من امیدوارم که تیم من شرایط را درک کند و قوی باشند. من به آنها اعتقاد دارم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید که صحبت های شما راجع به زمین بهانه باشد؟ گفت: من هیچ بهانه ای نمی آورم. ما قوی هستیم و همه تیم ها اینجا با ما رو به رو می شوند. در مورد این موضوع نگران نباشید. بهانه ای وجود ندارد. اگر شما زمین را ببینید چیزی را می بنیید که من هرگز در زندگی ندیده ام. این یک بهانه نیست. شما و بقیه تیم ها باید با ما رو به رو شوید و من فرار نمی کنم. ما تیم خوبی هستیم و شما این را خواهید دید. بعد از این کنفرانس شما می توانید زمین را چک کنید. اول که آمدم اینجا خواستم زمین را ببینم اما به من اجازه ندادند. من می توانم شما را دعوت کنم و با من بیاید و زمین را ببینید. خیلی داستان جالبی است.

ملی پوشان فوتبال کشورمان پنجشنبه ۱۳ خرداد در منامه به مصاف تیم ملی فوتبال هنگ کنگ خواهند رفت. ۱۷ خرداد نیز رو در روی بحرین قرار خواهند گرفت و جمعه ۲۱ خرداد نیز باید به مصاف کامبوج بروند. آخرین بازی ایران نیز در این مرحله ۲۵ خردادماه و برابر عراق خواهد بود.

در حال حاضر تیم های عراق، بحرین و ایران با ۱۱، ۹ و ۶ امتیاز به ترتیب تیم های اول تا سوم هستند و هنگ کنگ و کامبوج نیز با ۵ و یک امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

برنامه کامل بازی های تیم ملی فوتبال ایران:

۱۳ خرداد

* ایران - هنگ کنگ؛ استادیوم المحرق - ساعت ۱۹

* بحرین - کامبوج؛ استادیوم ملی بحرین - ساعت ۲۱

۱۷ خرداد

* عراق - کامبوج؛ استادیوم المحرق - ساعت ۱۹

* ایران - بحرین؛ استادیوم ملی بحرین - ساعت ۲۱

۲۱ خرداد

* کامبوج - ایران؛ استایوم خلیفه - ساعت ۱۹

* هنگ کنگ - عراق؛ استادیوم المحرق - ساعت ۲۱

۲۵ خرداد

* بحرین - هنگ کنگ؛ استادیوم ملی بحرین - ساعت ۲۱

* ایران - عراق؛ استادیوم خلیفه - ساعت

 

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه