یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید شاسن قهرمانی این تیم در لیگ برتر با سپاهان برابر است.

کدخبر : 328
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از ایسنا، حسن خان‌محمدی  درباره پیروزی دو بر یک پرسپولیس برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی سختی برای پرسپولیس بود چون برخی بازیکنی مثل سید جلال حسینی نبود و پرسپولیس از همان نقطه گل خورد. با این حال پرسپولیس بازی مالکانه را در دستور کار خود قرار داد و با استفاده از کناره‌ها فرصت‌های خوبی ایجاد کرد و به گل رسید و برنده بازی بود.

او درباره اشتباه حامد لک روی گل ذوب‌آهن هم گفت: روی این صحنه کمال کامیابی‌نیا توپ را آرام به عقب پاس داد و در ادامه لک هم نتوانست به خوبی توپ را دور کند. البته این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد و امری طبیعی است. پرسپولیس همیشه بازی را روی زمین پیگیری می‌کند که این امر گاهی موجب اشتباه بازیکنان هم می‌شود. اما در مجموع روی زمین بازی کردن پرسپولیس به سود تیم است چون همیشه می‌تواند با اتکا به فوتبال مالکانه، بر حریف تسلط داشته باشد.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره بازگشت پرسپولیس به بازی بعد از دریافت گل گفت: پرسپولیس به برد عادت کرده و بازیکنان و کادر فنی به خوبی می‌دانند در بازی چطور بازی کنند که برنده باشند. تعویض‌های آقای گل‌محمدی نشان داد او برد می‌خواهد و خوشحالیم تیم با برد از زمین خارج شد. پرسپولیس الان دیگر در خط حمله  مشکلی ندارد.

وی در بخشی از صحبت‌های خود به حادثه حمله به اتوبوس پرسپولیس اشاره کرد و گفت: متاسفانه با خبر شدیم به اتوبوس تیم حمله شده است که این موضوع باعث نگرانی است. پرسپولیس با استراس وارد بازی شد که این موضوع واقعا تاثیرگذار بود. باز خوشحالیم که بازیکنان همه سالم بودند.

او در پایان درباره شانس قهرمانی پرسپولیس هم گفت: شانس قهرمانی پرسپولیس و ساپاهان، ۵۰ به ۵۰ است. دو تیم در صدر جدول حضور دارند و شانس قهرمانی آن‌ها برابر است. پرسپولیس باید همه بازی‌های خود را ببرد و منتظر شکست حریف باشد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه