مدیرمستعفی تیم ماشین سازی تبریز گفت: به خاطر دوستی با محمدرضا زنوزی و حامد نجفی به این تیم آمدم.

کدخبر : 292
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از فارس، کاظم محمودی در خصوص ادامه همکاری با ماشین سازی تبریز با توجه به انتقال امتیاز قطعی این باشگاه و حضور تیم مدیریتی جدید، اظهار داشت: شب گذشته استعفای خودم را تقدیم مدیریت جدید کردم. به خاطر دوستی با محمدرضا زنوزی و حامد نجفی برای کمک به ماشین سازی قبول مسئولیت کردم و مدیریت تیم را بر عهده گرفتم اما حالا که امتیاز باشگاه واگذار شده، استعفا دادم تا دست آن ها برای انتخاب مدیر جدید تیم باز باشد.

مدیر سابق تیم ماشین سازی در مورد اینکه آیا صحبتی از سوی مدیریت جدید برای ادامه همکاری با او مطرح شده، گفت: نه، صحبتی با هم نداشتیم. به هرحال وقتی مالکیت جدید کار را بر عهده می‌گیرد تیم خودش را وارد کار می‌کند و رفتار حرفه‌ای ایجاب می‌کرد که دست آن‌ها را برای حضور فرد جدید باز بگذارم. حامد نجفی هم استعفای خودش از مدیرعاملی را اعلام کرده و تیم را تحویل داده است.

محمودی در خصوص ادامه کار ماشین سازی با علیرضا اکبرپور عنوان کرد: علیرضا رفیق چند ساله من و مربی توانمند و با دانشی است. برای او و ماشین سازی در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این تیم در لیگ برتر بماند و هواداران  متعصبش را خوشحال کند. به جز تراکتور که همیشه در لیگ برتر بوده، تیم‌های ماشین سازی، گسترش فولاد و شهرداری تبریز زیربنای فوتبال آذربایجان هستند. امیدوارم با کمک مسئولین، ماشین سازی در لیگ برتر بماند. همچنین گسترش فولاد و شهرداری تبریز نیز به فوتبال برگردند و شرایط خوبی پیدا کنند تا فوتبال آذربایجان شرقی جان تازه‌ای بگیرد.

وی تصریح کرد: من به خاطر دوستی با زنوزی و نجفی برای خدمت به ماشین سازی آمدم. تا جاییکه در توانمان بود تلاش کردیم این تیم موفق باشد. اگر زنوزی نبود شاید این باشگاه 4-3سال پیش منحل می‌شد اما شرایط طوری پیش رفت که الان امتیازش واگذار شده و امیدوارم این تیم ریشه دار در لیگ برتر بماند و باعث پیشرفت بیشتر فوتبال آذربایجان شود.

 

منبع: فارس
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه