جشنواره بهاردستان در رشته‌های نقاشی، گرافیک، نمایش، سینما، عکاسی، انیمیشن و چاپ با معرفی برگزیگان در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.

کدخبر : 223
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از ایرنا، جشنواره بهاردستان در سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰ به صورت مجازی بین دو هنرستان هنرهای زیبای پسران و دختران برگزار شد و بین هنرجویان این دو هنرستان در رشته‌های نقاشی، گرافیک، نمایش، سینما، عکاسی، انیمیشن و چاپ برگزار شد.

در این دوره از جشنواره در بخش نقاشی، لاله ابراهیمی، جلال متولی و علی ندایی، در بخش گرافیک، مریم کهوند، فزراد ادیبی و حبیب هادی زاده مقدم، در بخش نمایش، ابراهیم عزیزی و عرفان ناظر، در بخش سینما، فرزانه زحلی، بیژن میرباقری و پدرام صدرایی، در بخش عکاسی، پروین ابراهیمی و آئین شاهرودی، در بخش انیمیشن، لیدا فضلی و جمال رحمتی و در بخش چاپ، شیدا گرجی دوز، الهه مقدمی و مرتضی اردلان آثار رسیده را داوری کردند.

در پایان این دوره از جشنواره بهاردستان، به آثار برگزیده تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد.

در مراسم اختتامیه جشنواره مدیران دو هنرستان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره مشترک که باعث شور و اشتیاق خوبی در بین هنرجویان شده بود، امیدواری خود را برای برگزاری برنامه‌های مشترک یادآور شدند.

احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران نیز پیامی به این رویداد هنری ارسال کرده بود که قرائت شد.

آیین اختتامیه جشنواره بهاردستان با توجه به شرایط کرونا، به صورت محدود و با حضور معاون سینمایی و هنری ارشاد تهران و جمعی از داوران و اساتید دو هنرستان برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه