عوامل فیلم کوتاه «جغرافیا» در بخش بازار جشنواره کن ۲۰۲۱، مذاکرات موفقی را برای اکران این فیلم در کشورهای اروپایی و آمریکا انجام دادند.

کدخبر : 1873
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فیلم کوتاه جغرافیا به کارگردانی آسیه اسدزاده، تهیه‌کنندگی شهرام اسدزاده و بر اساس فیلمنامه علی مست‌علی با نگاهی ویژه به موضوع کولبرها و شرایط زندگی آنها در بخش بازار جشنواره کن ۲۰۲۱ حضور دارد. 

این فیلم که به دلیل موضوع و ساختار مورد توجه شرکت‌های پخش‌کننده خارجی قرار گرفته تاکنون مذاکرات موفقی با شرکت‌هایی از فرانسه، ایتالیا و آمریکا برای اکران در خارج از ایران داشته است و کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم که به منظور مذاکره با شرکت‌های بین‌المللی پخش فیلم در این جشنواره حضور یافته‌اند، روی فرش قرمز کن رفتند. 

این فیلم روایتگر زندگی زنی است که با دو نوزاد برای خروج از کشور به مرز کردستان می‌رود و به کولبرها پناه می‌برد اما در میانه راه دچار مشکلاتی می‌شود که...

آسیه اسدزاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و معماری واحد تهران مرکز است. او تاکنون بازیگر و دستیار کارگردان فیلم سینمایی گواهی امضاء و طاقباز، کارگردان ۱۶ فیلم کوتاه کارگاهی، کارگردان فیلم کوتاه پازل، مدیر آموزش موسسه نقطه عطف سینما تئاتر و مدیر اجرایی جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد بوده است و به زودی اولین فیلم بلندش را کلید می‌زند.

شهرام اسدزاده مدیریت موسسه نقطه عطف سینما تئاتر را بر عهده دارد و جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد بوده، تاکنون دو فیلم طاقباز و گواهی امضا را کارگردانی کرده است. سومین فیلم شهرام اسدزاده با عنوان اصالت که محصول مشترک ایران و ترکیه است، به زودی جلوی دوربین می‌رود. 

مهرناز افلاکیان، امین خادم، مهری سادات آل آقا، مطهره نبوی، یاشار ابراهیمی سهیلا خانلری توانا، آرش امیری، المیرا بهشتیان، حمید میربد، لوتوس موسوی، علی حقیقت، محدثه بور بور، علی عسکری، هما مسافر، امید کریمی، باربد زنقابی، آرتین نظری و داریوش آهنچیان بازیگران فیلم کوتاه جغرافیا هستند.

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه