رضا رشیدپورعکسی همراه با خواننده محبوب حجت اشرف زاده منتشر کرد و خبراز خوانندگی خود داد.

کدخبر : 1423
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بیوگرافی کامل رضا رشیدپور
زندگی خانوادگی رضا رشید پور
ازدواج و دختر رضا رشید پور

رضارشیدپور مجری محبوب و توانمند ایرانی است.رضارشیدپور متولدسال1359 در شهر تبریزاست.رضارشیدپور در خانواده ای کم جمعیت متولد شده است و تنها دارای یک خواهر است. رضارشیدپور متاهل و دارای یک فرزنددختر است.رضارشیدپور فارغ التحصیل دورشته مهندسی عمران و کارگردانی می باشد.

رضارشیدپور و اشرف زاده

بیوگرافی کامل رضا رشیدپور

رضا رشیدپور متولد هجدهم مرداد ماه ۱۳۵۴در خیابان سلسبیل(رودکی) تهران است، تنها یک خواهر کوچک‌تر از خودش دارد که مهندس معمار است، مادرش خانه‌دار و پدرش مهندس برق و الکترونیک بوده و زمانیکه برای جمع‌آوری تجهیزات لشکر عاشورا به دزفول اعزام شده بودند، حین انجام وظیفه قطع نخاع شده و در سال ۷۶ درگذشت.رضا رشیدپور در دوران مدرسه بسیار درسخوان بوده به طوری که دیپلم ریاضی-فیزیک خود را با معدل ۸۶ /۱۹ گرفته و همزمان در دو دانشگاه، در دو رشته عمران و کارگردانی فارغ‌التحصیل شده است، در سال ۸۲ با خانم نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی که فوق لیسانس روانشناسی دارد ازدواج کرده و در حال حاضر دختری به نام هلن دارد، به غیر از مجری گری به کار کارگردانی و ساخت و ساز نیز می‌پردازد.

رضارشیدپور و پدرش

زندگی خانوادگی رضا رشید پور

تنها یک خواهر کوچک تر از خودش دارد که مهندس معمار است، مادرش خانه دار و پدرش مهندس برق و الکترونیک بوده و زمانیکه برای جمع آوری تجهیزات لشکر عاشورا به دزفول اعزام شده بودند، حین انجام وظیفه قطع نخاع شده و در سال 76 درگذشت.رضا رشیدپور در دوران مدرسه بسیار درسخوان بوده به طوری که دیپلم ریاضی-فیزیک خود را با معدل 86 /19 گرفته است.
رضارشیدپور2

ازدواج و دختر رضا رشید پور

وی در سال 82 با نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی ازدواج کرد و دختری به نام هلن دارد. در ادامه رشید پور درباره دخترش هلن گفت:من عاشق دخترم هستم و همه ی زندگیم در محوریت دخترم می چرخد.

کشاورز و رشیدپور
رضا رشید پور در دورهمی

تک پسری لوس ،ماشین باز ، دارای مدارک متنوع و بی ربط، رکورد دار خوردن 15 بلال در یک روز و عاشق خیار ! اینها صفاتی بود که مهران مدیری درباره رضا رشید پور گفت .

مهران مدیری همچنین گفت:رشید پور 50 دست لباس از تبریز آورده ویک اتاق 24 متری پر از لباس دارد!
وی در پاسخ به اینکه بزرگترین شکست زندگیش چی بوده، عنوان کرد:وقتی میبینم مردم بدون آگاهی قضاوت می کنند، احساس شکست میکنم.
 
مدیری و رشیدپور
خوانندگی رضا رشیدپور

تیتراژ پایانی برنامه عطسه حاصل همکاری رضا رشیدپور با حجت اشرف زاده از شبکه سوم سیما پخش شد.رضا رشیدپور مجری و بازیگر کشورمان در جدیدترین تجربه هنری خود به سراغ موسیقی رفته و با حجت اشرف زاده خواننده مطرح موسیقی همکاری کرد. این آهنگ امروز 16 اسفند در برنامه عطسه رو نمایی شد.رضا رشید پور در آهنگ باران ببارد کار دکلمه خواندن را در کنار خوانندگی حجت شرف زاده بر عهده دارد.

رضارشیدپورر

بی هوش شدن در برنامه زنده

وی در صبح روز چهارشنبه 6 بهمن 1395 در حال اجرای برنامهٔ زندهٔ «حالا خورشید» هوشیاری خود را از دست داد و به زمین افتاد.وی از ابتدای شروع برنامه حال مساعدی نداشت. رضا رشیدپور برای مداوا به بیمارستان بقیةالله منتقل شد. به گفته پزشکان معالج, حمله عصبی حاصل از فعالیت کاری علت اصلی بیهوشی بوده است.
رضارشیدپور
 

reza_rashidpour_14448181_520363661503827_9083876283674263552_n

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه