قدیری ابیانه:

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مردم امروز می دانند، می توانند به آقای رئیسی اعتماد کنند،گفت : برخی جریانات حس کرده اند آقای رئیسی پیروز انتخابات است و می خواهند در این پیروزی مشارکت کنند.

کدخبر : 533
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مردم امروز می دانند، می توانند به آقای رئیسی اعتماد کنند،گفت : برخی جریانات حس کرده اند آقای رئیسی پیروز انتخابات است و می خواهند در این پیروزی مشارکت کنند.

محمدحسن قدیری ابیانه  درباره چرایی چرخش جبهه پایداری از جلیلی به رئیسی گفت: شاهد یک تخریب بسیار گسترده ای از سوی آقای  روحانی  و حامیان داخلی و خارجی او در  انتخابات ریاست جمهوری  سال ۹۶ علیه آقای رئیسی بودیم. این تبلیغات موثر شد و آقای رئیسی دوره پیش رأی نیاورد. آقای روحانی در انتخابات گذشته وعده های زیادی داد که نه تنها محقق نشد بلکه برعکس از آب درآمد.

قدیری ابیانه با اعلام این خبر افزود: امروز مردم با گوشت، پوست و استخوان شان وضعیت اقتصادی کنونی برآمده از مدیریت دولت روحانی را حس می کنند و معتقدند فریب خوردند. در عین حال با انتصاب آقای رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه شاهد مبارزه قاطعانه و بدون ملاحظه با مصادیق دانه درشت مفاسد اقتصادی بوده ایم. امروز از عملکرد قوه قضائیه کاملا راضی هستیم. همچنین با پیگیری قوه قضائیه ۲ هزار کارخانه تعطیل شده احیا شدند و همین موجبات اشتغال زایی را فراهم آورد.

جریانات سیاسی در حال اضافه شدن به پویش حمایت از آقای رئیسی

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مردم امروز می دانند، می توانند به آقای  رئیسی  اعتماد کنند، یادآور شد: جریانات سیاسی نیز به دو دلیل در حال اضافه شدن به پویش حمایت از آقای رئیسی هستند؛ نخست اینکه آنها می بینند ایشان کسی است که می تواند وضعیت کشور را اصلاح کند؛ بر همین اساس برخی اصلاح‌طلبان نیز اعلام کردند به آقای رئیسی رأی می دهند. دوم آنکه امکان دارد برخی جریانات حس کرده اند آقای رئیسی پیروز انتخابات است و می خواهند در این پیروزی مشارکت کنند.

مقایسه جلیلی و رئیسی در ریاست جمهوری

وی افزود: آقای  جلیلی  شخصیت ولایتمدار، خادم مردم، سالم و دلسوز است اما آقای رئیسی هم همین‌طور است. طبیعتا هر حزب و جریانی که قصدش خدمت باشد، بین این دو گزینه، آقای رئیسی را ترجیح خواهد داد. به همین دلیل جبهه پایداری سمت آقای رئیسی آمد، چون ایشان را برای خدمت قوی تر می داند، کما اینکه در دوره گذشته نیز از آقای رئیسی حمایت کرد. 

 
 
 
منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه